Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » T Danny és Kecskés Enikő...

T Danny és Kecskés Enikő együtt lennének?

Figyelt kérdés
Csak nekem tűnt fel, hogy közös a baráti körük, a képhez, tik-tok videókhoz kommentelnek egymásnak. Enikőnek van egy karkötője amin egy “D” és egy “E” betű van. Plusz Danny eddig mindig azt nyilatkozta hogy nem akar barátnőt, de az utolsó insta storyaba egy ilyen kérdést már nem tagadott, ha nem is mondta ki szó szerint, de utalt rá hogy most “talán” van valaki képbe! Szerintetek?👀

2022. jan. 2. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Kecskésnek milliárdos pasija van Josh Cartu a neve.

De egyébként Sziklai Matyi Instáján láttam h a Dani ölelget egy csajt. Fekete csizma, oversize fekete kapucnis felső és méregdrága Dior táskája volt a csajnak

2022. jan. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Cartu egy ev után kirakta a kislányt 😂
2022. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ezt nem tudtam, úgy tűnik nem vagyok elég naprakész. 😂
2022. jan. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod hogy hosszútávra tervez egy ilyen lánnyal? 😂 meg talál nála jobbat is a pénzével. Bar most hogy rendőrségi ügyei vannak..
2022. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Miért nyomoz a rendőrség?
2022. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert illegálisan szerezte a vagyonát... keresőben is vannak hírek róla. Instarol is eltűnt. Encikenek abból van a gucci táskája..
2022. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!