Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tanuljak meg gitározni?

Hogy tanuljak meg gitározni?

Figyelt kérdés
Ha meghallom a gitárt ilyen belső érzésem van egyből mintha pillangók lennének a gyomromban és boldog leszek, ezért nagyon megszeretnék tanulni gitározni az egyik legfőbb álmom.. honnan kezdjem el? Klasszikuson már próbáltam de nekem a klasszikus gitár nem jön be azon úgy nem érzem a dolgot..

2022. jan. 20. 21:48
 1/8 anonim válasza:
100%
Egy szintig elég könnyű de utána kemény munka.
2022. jan. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gitártanár! Az olyan, hogy nem gitárokat tanít emberkedni, hanem embereket gitározni. Pénzbe, időbe, energiába kerül, beszélj a szüleiddel!
2022. jan. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tanártól. A youtube-on van egy oktató sorozat. Az arra jó, hogy az alapokat megismerd. Tanulni csak tanártól tudsz.

Nem árt a zeneelméleti alapokat is megtanulni.

2022. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kojee ***** válasza:
74%
Hogy tanuljak meg gitározni? Sok kitartás, gyakorlás, tájékozódása a témában, és még több gyakorlás. Amúgy én még életembe nem ettem lepkét, milyen az íze?
2022. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jártam csapnivaló gitártanárhoz húsz éve pedig ismert emberről volt szó. Észrevettem (és ő is) hogy nélküle jobban fejlődtem. Ajánlom hogy ne ragadj be egynél, ha úgy érzed keress mást.
2022. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
@5: igaz, fontos, hogy szimpatikus is legyen az oktató. Keveseknek van olyan erős motiváltságuk egyedül, hogy ne jönne jól a tanár noszogatása, hogy ne akarjon a diák megfelelni neki, csak azért is, mert jól esik az elismerése. Ehhez viszont valóban szükséges, hogy a tanauló fel tudjon nézni az oktatóra.
2022. jan. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanár megkönnyíti a folyamatot, az biztos, de nélküle sem lehetetlen, csak nehezebb. Én youtube-on néztem videókat, rengeteget gyakoroltam, elsajátítottam az alapokat. Megtanulhatsz így is, megtanulsz rengeteg számot, idővel nem is fogsz gondolkodni, hogy hogyan kell lefogni az akkordokat. Ha elég ideje csinálod már hallani fogod a fejedben az akkord hangját, tudni fogod, hogy hova kell nyúlnod(ez nagyon sok gyakorlást igényel). Van azért pár ember, aki úgy tanult meg gitározni, hogy csak számokat tanult meg, nem járt tanárhoz, majd a rengeteg szám begyakorlása végett begyűjtött rengeteg tapasztalatot, és már nem is kell gondolkodnia, hogy mi hol van, mert kigondol egy hangot és oda nyúl.
2022. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
@7: kevés embernek van abszolut hallása. Szóval ez a hallod magadban, meg kigondol egy hangot és odanyúl nem működik mindenkinél. Vannak szabályok, amiket meg kell tanulni.
2022. jan. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!