Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Kiss együttest miért utálják...

A Kiss együttest miért utálják ilyen sokan?

Figyelt kérdés

A pop-rajongóknak túl kemény, a rockereknek pedig túl lágy.


Miért?.



2022. febr. 3. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem utálom őket.

Talán az lehet a dologban, hogy a rock színtéren elég mainstreamek, a “nem rockerek” közül is van egy csomó rajongójuk, meg olyan kapcsolataik, olyan barátaik, akik az aktuálisan menő populáris közegben mozognak. Az amerikaiak lazábbak ezen a téren.

A dalszövegeik inkább szórakoztatóak, mint “világmegváltóak”. Általános emberi szükségleteket jelenítenek meg, ami nagy tömegeket vonz, mint a szerelem, szex, élvezzük az életet. De hát ez a glam rock/metál sajátossága.

2022. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mansour ***** válasza:
100%
Nem utálom, de nem is szeretem. Egyszerűen nem találok a zenéjükben semmi érdekeset.
2022. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a Kiss-t leginkább a profit maxolásért utálják, vagy megszólják többen, viszont ugyanúgy megmaradt a hírnevük szerte a világon. ebbe beletartozik a poposodás, és a tömérdek merch. mellékesen van egy réteg fanatikus aki sátánistának meg nácinak gondolja őket (sajnos)
2022. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom, simán csak nem szeretem. Ahogy a kettes is írja, egyszerűen nincs benne számomra semmi érdekes. Nem fogok kimenni a szobából ha valaki elkezdi játszani, de magamtól sose hallgatnám.
2022. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tom Benko ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be a zenéjük. A gond azonban nem is azzal van, hanem az ultraüzleti szemléletükkel. Minden van KISS-es. KISS füzet, KISS ágynemű, KISS vécépapír, talán még KISS óvszer is.
2022. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hintalow ***** válasza:
100%

Ne feledkezzünk meg a Kiss first person shooterről sem :D


[link]


Amúgy nem volt rossz a maga korában :)

2022. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#2, #4

Oké, ti nem utáljátok, de attól még elmondhatjátok hogy szerintetek miért utálják ilyen sokan.

2022. febr. 23. 19:25
 8/8 Mansour ***** válasza:
80%
Oké, elmondom. Szerintem részben azért, amit a 3. és 5. válaszoló írt, részben pedig a megjelenésük miatt. A zenéjüknek van a legkevesebb köze a velük szembeni utálathoz, sokkal inkább az ikonikus külsőségeiknek (extrém smink, nyelvnyújtogatás). Ezeket valaki klassznak tartja, valakiben meg ellenérzéseket kelt. Őszintén szólva én is az utóbbi csoportba tartozom, bennem enyhe ellenérzést kelt, ami még nagyon messze van az utálattól, de emiatt el tudom képzelni, hogy valakiben meg az utálatig menő, erős ellenérzést kelt.
2022. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!