Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok az ABBA együttes...

Mit gondoltok az ABBA együttesről? Még ma is sokan szeretik őket? Meddig lesznek még ennyire ismertek? Az ún. "örökzöld" számaik tényleg "örökzöldnek" maradnak vagy előbb-utóbb az emberek elfelejtik majd?

Figyelt kérdés
Nem kifejezetten a kedvenc együttesem, viszont szakmailag nagyon jók voltak!!! 400 millió eladott lemez világszerte. Ma is több millió fogy el belőlük évente, megnyílt egy ABBA múzeum, kiállításokat szerveznek a világ több városába is (hamarosan Győrben is lesz egy). Erről a legtöbb előadó/banda még csak álmodni sem mer..
2010. nov. 21. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb biztosan!:))


Bár szerintem ha ma jelennének meg, ugyanezekkel a számokkal ismét népszerűvé válhatnának, holott nagyon sokat változott a zenekultúra.


Én személy szerint nagyon bírom őket (nem kedvenceim - nincs kedvencem), szívesen hallgatom őket bármikor, és szerintem még sok évnek kell eltelnie, hogy teljesen kihaljon az őket szerető faj.:)

2010. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az ABBA-t :) Jó ki számaik voltak. Kár, hogy az ilyen jó együttesek viszomylag rövid idő után feloszlanak :(
2010. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon szeretem őket...régen a kedvencem volt az ABBA:)
2011. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám még tini volt amikor ők a "fénykorukat" élték. Most együtt imádjuk az ABBA-t. Ők a kedvenc együttesem!


13/L

2012. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!