Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Láttad már hogy a moziban meg...

Láttad már hogy a moziban meg fog jelenni valamilyen film a Bts koncertről ?

Figyelt kérdés

Elvileg aznap fogjak vetíteni csak Március 12-én talan , de én nem tudok elmenni mert pont akkor megyünk nyaralni ..

Az lenne a kérdésem hogy szerinted fent lesz majd utána valamilyen oldalon mert mindenkepp megszeretnem nézni 😢és olyan kar elvileg hogy csak aznap lesz , olvastál valamit ezzel kapcsolatban ? Meg hogy hol fogjak vetíteni ? Melyik mozikban



2022. febr. 17. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2022. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A március tizedikei és tizenharmadikai koncertről lesz egy online fellelhető stream (amire meg kell venni a jegyet, nem lehet csak úgy nézni a közvetítést) Március 12-én pedig élőközvetítés lesz a koncertről, amit a mozikban lehet megtekinteni.
2022. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Arról semmit nem találok, hogy a magyarországi mozikban vetíteni fogják-e.
2022. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 egy face csoportban lattam h elvileg Pesten valamelyik moziban biztos hogy vetíteni fogjak
2022. febr. 17. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
3# Cinema City-ben fogják
2022. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé romlik a filmek minősége. régen rengeteg jó film volt, Stallone, Van Damme, Arnold stb főszereplésével, mára meg már tényleg idáig süllyedtünk? Mára már csináljak a gagyi szuperhősös filmeket(kivétel Pókember 1, 2) mint pl azt a zöld lámpa srácot. Most meg már a természetellenes kínai melegekről is film készül? Ez már mindennek a legalja...
2022. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

#6 igen

De tudod, ezek a "természetellenes kínai melegek" pl nem ítélkeznek, fikáznak másokat anélkül, hogy bármit is tudnának róla. (De igazából akkor sem szodnak senkit, ha tudnak is róla) Meg pl követték az álmaikat. És ma meg már több millió ember szereti, hallgatja, támogatja, és tanul tőlük.

Nem akarok kötekedni, csak gondoltam tájékoztatlak

2022. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2022. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#6 nem értem ezt a negatív véleményed róluk honnan tudod hogy melegek ? 😃

Mindegy te is csak egy rasszista vagy :)

2022. ápr. 3. 02:40
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként halistennek el tudtam jutni ra és megnéztem nagyon jó volt 🙈
2022. ápr. 3. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!