Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám eladni a zseniál...

Hogyan tudnám eladni a zseniális beatjeimet?

Figyelt kérdés

Több modernkori trap producer munkásságát is meghallgattam(nick mira, metro boomin, pierre bourne, tm88) és arra a következtetésre jutottam, hogy mindegyiknél sokkal jobb vagyok.

Nemszeretnék nagyképűnek tűnni, távol áll tőlem az egózás, de szerintem benne vagyok jelenleg a világ 5 legjobb hip hop producerében.

Hol lenne érdemes eladnom a beatjeimet szerintetek?



2022. febr. 21. 00:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
😂😂😂
2022. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Aahhh g3ci szakadokXDDD
2022. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel vatera.hu-ra
2022. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Menj ki a piacra
2022. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Egyet ossz már meg velünk ingyen, annál jobb reklám nem is kell möster! Písz!
2022. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Egó van, tudás is? Tedd fel youtube-ra. Ha tényleg annyira istenkirályszuper, előbb utóbb rátalál valaki.

Ameddig ülsz otthon felette, addig senki se fogja felkapni. Terjeszd a neten, a mai világban a legegyszerűbb ezt megoldani. Ha tényleg te szartad a spanyol viaszt, akkor hamar fel fogják kapni.

2022. márc. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 LakatosAnonymus ***** válasza:
65%

Az ostobák nevetnek. Sok híresség kezdte így. :)

Szerintem lehetséges bármi, hadd nevessenek nyugodtan. Végülis akárkiből lehet akárki.

2022. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 7-es. Csak egyet mutass, aki ekkora arccal állt neki a szakmának, csak egyet! :)

Való igaz, hogy bárkiből lehet bármi, és az sincs kizárva, hogy a kérdező valóban tehetséges. De aki általában tehetséges, az tisztelettel tekint a szakmára és a szakmatársakra, főleg a nagyokra és elismertekre. Csendben publikál valamit, amit aztán valaki megtalál és felkap, vagy jókor van jóhelyen. De nem egy névtelen kérdezgetős oldalon beszél arról, hogy mekkora istenkirály, és minden profi zenész elbújhat mellette. Ráadásul úgy, hogy se nevét, se munkáját nem adja hozzá. :)

2022. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 LakatosAnonymus ***** válasza:
35%

#8


1. Cristiano Ronaldo

2022. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

9-es.

Először is, Ronaldo jó fura zenész, :) másodszor ő sem a profiknál kopogtatott először, és mondta azt, hogy én pedig a világ legjobbja vagyok. /az más kérdés, hogy mostanra mekkora arca lett az embernek/ :)


Tessék:


Kezdetek

Ronaldo első csapata a CF Andorinha volt, ahová nyolcéves korában került. Itt édesapja afféle mindenesként dolgozott. 1995-ben a Nacional csapatához szerződött. Miután itt több címet is nyert, háromnapos próbajátékon vehetett részt a nagynevű Sporting CP csapatánál. Itt meggyőzte a klub vezetőit, és a nyilvánosság számára pontosan nem ismert összegért szerződtették őt.[14]


Ronaldo tehát csatlakozott a Sporting utánpótláscsapatához, amely az Olcochete nevű edzőkomplexumban tréningezett. 2010-ig ő az egyetlen portugál labdarúgó, aki egy éven belül az U16-os, az U17-es, az U18-as, a B- és az első csapatban is játszott mérkőzést.[15] Bemutatkozó mérkőzésén két gólt szerzett a Moreirense FC ellen. Eközben játszhatott az U17-es válogatottban is.


Első komolyabb megkeresése a Liverpooltól érkezett, 2003-ban.[17] Később azonban, egy Manchester United elleni edzőmérkőzésen olyan jó benyomást tett a csapatra, hogy a játékosok a hazafelé tartó repülőn meggyőzték az edzőt, Sir Alex Fergusont, hogy szerződtesse őt.["

2022. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!