Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A metálzene rajongói tényleg...

A metálzene rajongói tényleg szűklátókörűek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem azok, a heavy metal bizonyos alműfajai bőven tartalmaz jazz, klasszikus zenei, vagy éppen népzenei elemeket.
2022. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizony. Mint ahogy van elektronikus, rap, punk stb. elemekkel operáló metál is. Az mondjuk igaz, hogy léteznek elististák akik szerint egyedül a Blackened Industrial Drone Avant-Garde Death Metal az igazi metál, és abból is csak két '93-ban alakult és egyből fel is bomlott albán banda számít, aki az ő demóikon kívül bármi mást meghallgat az csak egy pózer, nem igazi metalhead. De ők tényleg csak egy hangos kisebbség. :)
2022. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A metálzene rajongói elég sokféle emberek. Igen, vannak köztük szűklátókörű, egybites gondolkodású, kifejezetten buta emberek. De ez valószínűleg minden műfaj kedvelőire igaz.
2022. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem így érti a kérdést.


Amúgy igen. az átlag ilyen szegecsesmetálos formák rendesen szűklátókörűek voltak, sírtak hogy őket nem érti meg sose, de kb abból állt minden mondanivalójuk hogy kannásbor, és metál.


Írom ezt úgy, hogy iszonyatsok ilyen zenét hallgatok, legalább 80%-ban.. de simán képes vagyok betenni retrowave zenéket, vagy akár egy France Gall lemezt..

2022. febr. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
legalábbis zenei téren más csoportokhoz képest szerintem több köztük a szűk látókörű
2022. febr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

"Mint ahogy van elektronikus, rap, punk stb. elemekkel operáló metál is"

van, de sok metálarc szemében mély megvetés tárgyát képezik, legalábbis az elektronikus illetve a rap elemeket magukba foglaló irányzatok

de a punk primitívségének sincs túl magas presztízse metálos körökben

2022. febr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

" az átlag ilyen szegecsesmetálos formák rendesen szűklátókörűek "


A szagukról meg már ne is beszéljünk! Az electromerek alig merik megközelíteni őket, mert már messziről megcsap minket az alkoholszaggal vegyített lábszag és seggszag. Sokuk még nyáron is hordja azt agusztustalan bőrkabátot és acélbetkóst...fujj...

2022. febr. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A metal mellett szeretem a sima rockot, a punkot, a bluest, a countryt, de még más műfajokból is néhány előadót, pl. Depeche Mode, Alphaville, Ákos.
2022. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tom Benko ***** válasza:
100%
Nem több, mint random másik múfajban. Csak a metalos hisztigépek látványosabbak a feltűnő külsőségek miatt.
2022. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Mondjuk ez a faj mostanra amúgy teljességgel ki is halt. Legalábbis szerintem, az elmúlt pár évben nem nagyon láttam ilyen formákat sehol.
2022. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!