Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találok olyan oktató...

Hol találok olyan oktató videókat ahol azt mutatják be, hogyan kell instrumentális house zenét csinálni? (fontos)

Figyelt kérdés
Nem tudom terjeszteni a zenéimet Spotify-on és a többi zenei áruházban, mert a vokál szerzői joggal védett. Pedig olyan oldalakról töltöttem le az acapellákat amik azt állítják, hogy "royalti free". De amikor feltöltöm a zenéimet terjesztő oldalakra akkor mindegyik azt írja, hogy nem jelenhet meg, mert szerzői jogot sért. Ezért szeretnék instrumentális zenéket csinálni. Sok videót találtam ami bemutatja hogyan kell vocal house zenét készíteni, de sajnos instrumentálisról nem nagyon láttam ilyet.

2022. márc. 4. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ha zenét tudsz készíteni akkor miért okoz gondot hangszerelni?
2022. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!