Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen kezdő akusztikus...

Milyen kezdő akusztikus gitárt ajánlanátok 57 ezerig?

Figyelt kérdés

Még sosem foglalkoztam zenével és szeretnék megtanulni gitározni. Sokféle gitáron gondolkodtam már de nem igazán tudom eldönteni, hogy melyik lenne a legmegfelelőbb választás, youtubeon nem igen tudom észrevenni a különbségeket. Eddig ezeket néztem: Yamaha F310, Fender CD-60 V3, Cort AD-810 OP, Epiphone DR-100 ezekről mit gondoltok?


A lényeg, hogy akusztikus legyen 6 húrral.



2022. márc. 5. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában a Cort belépő szintű modelljei is korrektül vannak összerakva (ami annyit jelent, hogy a gyárban ezek a gitárok is normális minőség-ellenőrzésen mennek keresztül), szóval nem kell tartanod attól, hogy X idő után elromlik rajta valami. Ezt leszámítva nyilván ki kellene őket próbálnod, hogy a te kezeidnek-ujjaidnak melyik kényelmes, és persze melyik hangja tetszik igazán.
2022. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2022. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mojjo ***** válasza:
Használtan már tömör fedlapos gitárokhoz is hozzájuthatsz ennyiért - pl egy Cort Earth 70-hez -, ami egy nagy lépés felfelé.
2022. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elírtam amúgy, 60 ezerig és mindenképpen újat szeretnék, köszi az eddigi válaszokat
2022. márc. 6. 15:33
 5/5 Mojjo ***** válasza:
@4: Az a 3 ezer tökmindegy :) Az általad felsoroltakból bármelyiket választhatod, gitározni elkezdeni mindegyik megfelel, ennél többet meg egyiktől sem lehet várni, mint ahogy egy gitártól sem az árkategóriában.
2022. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!