Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vélemény a zenémről és a...

Vélemény a zenémről és a hangomról?

Figyelt kérdés

Régen még haraptam ha valaki leszarozta azt amit csinálok, de most azt kérem mindenkitől, hogy a valódi, őszinte véleményét írja le, amit a most készített dalomról gondol. Nemrég készítettem ezt a dal, én is éneklek benne, és én is írtam. Mivel a környezetemben elég sokan azt mondják, hogy szar vagyok, ezért elbizonytalanodtam, és szeretnék megkérdezni mindenkit, hogy valóban az lennék? Egyesek azt mondják, hogy hamis vagyok, mások meg, hogy túl magasan próbálok meg énekelni, és ezt inkább ne, stb. De meg akarom tudni, hogy mindenki ezt gondolja-e.


Itt a link a muzsikámhoz:

https://www.youtube.com/watch?v=VrnKFS_sD4Q


Bármilyen véleményt szívesen fogadok



2022. márc. 9. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Autotune az egész. Nyilván azért, mivel nélküle hamis vagy. És szerintem akinek szüksége van arra, hogy feljavítsák a hangját, annak nem a zenében van a jövője. Még a zene nem is olyan rossz, de az ének nem jó. Illetve ez abszolút személyes vélemény, nem is feltétlenül releváns, de engem kicsit zavar az akcentus, szóval emiatt az angol nyelvű szövegek végképp kizárva.
2022. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Erre még a cicám is olyan rémülten nézett, mint zenére még soha 😀

A zenei alap elmegy, a hangod viszont se nem tiszta, se nem kellemes. Azt nem erőltetném a helyedben. Bocsi.

2022. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes meglepetés (rosszabbra számítottam). :)
2022. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó!
2022. márc. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem se olyan szörnyű. Hallgatható. Ne add fel, gyakorolj, énekelj többet. :) Hajrá!
2022. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Igazából annak ellenére, hogy az én nem tökéletes, én így sem kapcsolnám tovább. Szerintem hallgatható és messze sokkal jobb azoknál, amivel itt próbálkozni szoktak.
2022. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Kissé gyengécske a hangod de ez a saját véleményem. Túl nagy a hang feljavításhoz használt kelléktár és még így is irtó hamiskás szerintem. Az angol kiejtésed olyan mint az enyém. De rólam azt kell tudni hogy nem tanultam angolt sosem. Szóval eléggé kezdetleges. Ha nagyon őszinte szeretnék lenni akkor azt mondanám hogy nincs énekhangod.az X-faktorban az első 4 adásban a hasonló hangokat szokták kiszórni.
2022. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Komolyan így meg kell kérdezned minket, hogy egy full hunglish énekszerűséggel, döcögő, funkciótlan ritmikával, minden sor elején crash cinnel, rettentő gányul keverve, torzba vert hangmintadobokkal mi lesz a véleményünk?


Hát, meg lehetne ezt jól is csinálni, az. Például én is sokkal jobban összedobnám, pedig jóra gondolva az ötletet se fog meg benne semmi.

2022. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A zene, dallam jó. Az ének valóban nagyon nem tiszta. Gyakorolj rengeteget, énektanár. Aztán meglátod.
2022. márc. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de a dal egyetlen erénye a slágeres refréndallam. Ha csak autotune-nal tudsz énekelni, az is egy út, de akkor tessék túltolni, karakterré erősíteni, vagy dobj rá egy vocodert is. A produceri munka sajnos tényleg gyenge, az angol kiejtésed pedig nagyon-nagyon fejlesztésre szorul. Én nem mondanám, hogy hagyd abba, de sokat kellene fejlődnöd.
2022. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!