Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed a hangomról?

Mi a véleményed a hangomról?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szeretnék énekelni, de soha nem volt hozzá elég önbizalmam, hogy megpróbáljam. Arról pedig szó sem lehetett, hogy valaki hallja is. Gyorsan felvettem egy 'pár' számot, kiváncsi vagyok az őszinte véleményetekre. Itt a szerzői jogok esetleges megsértése miatt nem tudom belinkelni a számokat, ezért egy yahoo kérdésemre irányítalak. Előre is köszönöm a válaszokat!


[link]



2013. jún. 16. 04:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, én is itthon szoktam énekelgetni, amikor nem hallanak, és lehet, hogy én sokkal rosszabbul énekelek, mint Te de azért leírom a véleményem.:D Szóval a másik oldalon is írták, énekelhetnél hangosabban, mert így úgy tűnik, mintha suttognál, főleg a magasabb hangoknál (én olyankor félek, hogy kihallatszik az utcára :D), meg ez a sok vibrato nekem kicsit sok benne. Meg nem tűnsz elég magabiztosnak, amit lehet, hogy azért érzek, mert nem tudod teljesen a szöveget. De amúgy szerintem szép a hangszíned, szívesen hallgatnálak, ha hangosabban és bátrabban énekelnél.:D
2013. jún. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Áá, én sem vagyok szakértő vagy jó hangú, de hagyd ezt az idegesítő suttogást kérlek! Valószínűleg egyébként alt hangod van, mert nem tudod kiénekelni pl a Katy Perrys dalt sem, szabályosan (vagyis nem teljesen, csak megközelítőlegesen=) egy oktávval lejjebb énekeled. Vedd fel azt, amikor KIERESZTED a hangod, onnan lehet véleményt is kovácsolni!
2013. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Különben igaza lehet az első válaszolónak, a hangszíned szép - lehet, ha sikerül elküldened valami rendes énekeset is ;) Valamint kiderül, mennyire van jó hallásod! Sok sikert!
2013. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!