Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Backstreet Boys még ma is...

A Backstreet Boys még ma is népszerű?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
A fiatalok azt sem tudják, mi az, a boomerek meg már elfelejtették.
2022. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Retro diszkóban még felcsendül az Everybody...
2022. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Azért jobban megmaradt az emberekben mint a Westlife meg a One Direction.
2022. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet ertek 1. hozzaszoloval.
2022. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Akik követik a munkásságukat tudják, hogy népszerűek. A 2019es DNA világkörüli turné is mindenhol nagy stadionos teltházas volt, itt Pesten is sokan voltak a koncerten. Én voltam külföldön is Backstreet Boys koncerten, és meglepően több VIP jegyes volt Pesten mint az osztrákoknál vagy olaszoknál. Mai napig vannak elvetemült rajongók, akik követik őket mindenhova, szinte az összes turné állomáson VIPban csápolnak. Az tény, hogy a mai világban nem tarolnak a toplistákon, de így is több millió rajongójuk van, folyamatosan dolgoznak, most is épp próbálnak mert kezdik a DNA tour part 2-t. Az én gyerekem sem az újságból vagy a TVből fogja megismerni őket, hanem tőlem, mert én hallgatni fogom 😀 Már más zenei stílus hódít, és a BSBnek nem áll szándékában felvenni a mai trendeket, haladnak a korral, de közben hűségesek maradnak önmagukhoz. Már nem az a cél, hogy top1 slágerük legyen meg hogy meghódítsák a világot, hanem a meglevő és leendő rajongóiknak énekelnek, készítenek albumokat. Találkoztam már pár 13-15 éves rajongóval a tiktokon, akadnak ilyen fiatalok is akik rájuk találnak. 😀 Népszerűek, jó arcok. Azért is imádom őket mert nem "sztároskodnak" nem játsszák az elérhetetlent. Ők olyan személyek, akik simán odamennek a rajongókhoz beszélgetni. 😊
2022. márc. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!