Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A kpop fanok miért ilyenek?

A kpop fanok miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném 2009 óta hallgatok kpopot én is tehát akinek nem inge ne vegye magára.

Régóta észrevettem, hogy híres bandák tagjait shippelik de nem is akárhogy hanem betegesen, ha egymásra néznek már tuti járnak ha egymás mellett állnak szintén.

Olyan idiotasagokat olvasok, hogy mikor vállalják már fel a kapcsolatukat és tuti, hogy együtt vannak egymással, ami azért vicces mert sokszor az egész bandat shippelik egymással 😃

De ez nem csak kpop feltétlen régen a One Direction tagjaival is ez ment.

Nehezemre esik megérteni miért olyan buta néhány ember, hogy mikor maga az előadó mondja, hogy barátok, testvérként tekintenek egymásra, egyébként valószínűleg a fele párkapcsolatban él akkor miért kell ilyen debil módon élő személyeket shippelni egymással.



2022. márc. 29. 14:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Na, igen. A “nagy” k-pop fanok, akikről pár mondat után kiderül, hogy mindössze a Blackpinket és a BTS-t ismerik, jobb esetben még elvétve néhányat az 5 legfuttatottabb banda közül.

És ha esetleg megjegyzed, hogy zeneileg sokkal jobb és tehetségesebb előadók vannak náluk, akik jóval kevesebb figyelmet kapnak, mert ők full playbackről nyomnak mindent, és még az énekhangjuk is sz@rrá van a sz@rrá van szerkesztve, kivörösödött fejjel ugatnak veled a kis 12-16 évesek.😅

2022. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
* még az énekhangjuk is sz@rrá van szerkesztve
2022. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Mi is a kérdés pontosan? Én úgy vélem, hogy a fiatalabb fanok mániája ez elsősorban. Elkezdenek nyitni a szexualitás felé és így tovább, idővel mindneki megunja, más belátásra tér, ehhez pedig idő kell. Én is nagy shipper voltam olyan 4-5 éve. Külföldön már rengeteg helyen botrány van, ha egy idolt szexualizálnak, ebbe beletartoznak a shippek is, szerintem sokkal visszafogottabb lett a közösség, több helyen hívják fel erre a figyelmet. Fel vannak mindenhol háborodva, ha kiírod a shipnevet anélkül, hogy odaírnád, "csak barátokként". Plusz ha nem tetszik, könnyen el lehet kerülni az ilyen dolgokat :D A fanok se hülyék, nem dörgölik általában az idolok orra alá, hogy akkor most kivel hogy shippelik, a fancafe is tele lenne vele, de nincs. Ha te nem csinálod, akkor mínusz egy ember, akarsz tenni érte valamit egyáltalán vagy jól esik másokat lehülyézned esetleg a koruk vagy a kevesebb tapasztalatuk miatt?
2022. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

En nem így tapasztalatom, mindenhol ezt látni, hogy shippelik a tagokat egymással. Én örülnék a legjobban ha nem látnám ezeket a retardált dolgokat 😃

Egyébként láttam már középkorú nőket is ezt csinálni, pont ma.

2022. márc. 29. 16:08
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Tekintsünk el attól, hogy a főkérdésed mennyire provokatív, pedig én nem is vagyok kpop fan.


Itt a 12-es és a 13-as választ én írtam, illetve linkeltem egy videót is, minden benne van. 🙂

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2022. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem provokalasnak szántam csak szimplán nem tudom mire vélni az egész jelenséget 😃
2022. márc. 29. 16:45
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Az escapizmus miatt azok, ami eljuthat nagyon szélsőséges esetekben a pszichózisig (erotománia) is.
2022. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%

1. kérdésem: fájna magyarul beszéni?

2. kérdésem: nem érzed gáznak, hogy csak úgy lehülyézel másokat?

2022. márc. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem 😃
2022. márc. 30. 08:31
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én Stay és Fantasy vagyok. És nagyjából ennyi. A SKZ-nél nekem is elsőre, mikor elkezdtem őket hallgatni, a minsung jött velem szembe YT-on. Még én is mondtam, hogy ó, de cukik, igen, ez tényleg szerelem. Aztán szembejött a Hyunlix, a Chanlix, Minlix meg a Chanchang meg társai. Ugyanez az SF9-nál. Meg szerintem a többieknél is. De már nem vagyok hajlandó rájuk így tekinteni. 35 évesen rájöttem, hogy azért aki ennyire nem látja, hogy akik 13-15 éves koruk óta együtt laknak, napi szinten kapcsolatban vannak, nem melegek, hanem testvérek. Kár ennyire erőltetni. Szerintem ez nekik elég frusztráló.

Plusz ha meleg, azzal sincs semmi baj. Pont most olvastam, hogy sokszor rájuk erőltetik ezt a szerepet, de ha tényleg meleg, az már nem ok.

2022. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!