Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem rádió "barátok"...

Kaladze kérdése:

Miért nem rádió "barátok" (retró rádio) egyes előadók mint a Lord, P. Mobil, Prognózis?

Figyelt kérdés
Sokkal több figyelmet kapnak olyan együttesek mint az Edda, Karthago, Korál, Piramis a rádiókban. Mi lehet az oka a refrének úgymond "nagyot ütnek"? Meghalgattam a Lordot és a Vándor dalukon kívül dallamossak de a refrének nem ütnek akkorát szerintem és Pohl lágy hangja sem jön be, de ezen kívül ismert együttes megsem játszák a rádiók csakúgy mint a P. Mobilt (egy dal a Ketforintos dal) Prognóist (ott Vörösnek van furcsa hangja de egy dalt játszanak a rádiók Tele van a város szerelemmel) vagy a P. Boxal hasonlo a helyzet miért?

2022. ápr. 1. 01:43
 1/1 Waff ***** válasza:
76%

Mondjuk én rádiókban nem nagyon szoktam hallani igényes zenét, kivéve persze az erre specializálódott rock-rádiókba. Talán nagy ritkán Eddát itt-ott, inkább retró adókon.

Van egy olyan íratlan szabály, hogy jó zenék soha nem mennek rádióban. Ha egy zenekar zenéit elkezdik nyomatni a májsztrim adókon az már régen rossz...azaz borítékolható hogy sz@r a nóta.

2022. ápr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!