Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik, valószínűleg magyar...

Melyik, valószínűleg magyar progresszív rock együttes zenéje hallható a felvételen ?

Figyelt kérdés

A műfajban nem vagyok biztos, csak tippelek. Rock, mert dobok és gitár, de hallható synth is. Az sem biztos, hogy magyar együttes: https://www.youtube.com/watch?v=DQZUKuSexLs


Kellemes fülbemászó zene, jó volna teljes egészében meghallgatni.



2022. ápr. 6. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, valóban kellemes. Viszont szerintem ez nem egy együttes műve. Nekem ez olyan... tipikus filmzenének tűnik, vagy hogyfejezzem ki magam. Amit kifejezetten arra készített valaki egy stúdióban, hogy videók/filmek alá rakják. Szerintem ez nem egy zenekar műve, hanem egy kreatív stúdiós figuráé.
2022. ápr. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor nem valódi dobot és gitárt hallunk, hanem az egész szintetikus?
2022. ápr. 7. 06:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ezt nem tudom. Fel lehet venni valódi gitárral és dobbal is, lehet valódi, de lehet szoftveres is. De én nagyon érzem rajta azt, hogy ez nem egy zenekar produkciója. De egyébként tetszik, szóval köszi, hogy megismerhettem!^^
2022. ápr. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szintetikus, és megrendelésre készült.
2022. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

közben kiderült: Bakk Dávid László a szerző

nem pedig egy rock együttes.

2022. ápr. 8. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a visszajelzést. Igy legalább megbizonyosodtam arról, hogy jók a megérzéseim. Első voltam. :D
2022. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
attól még jó volna teljes egészben is meghallgatni, kérdés hol lehetne
2022. ápr. 9. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!