Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit ajánlanátok elsőként a...

Mit ajánlanátok elsőként a Queen együttestől egy olyannak, aki először hallgatja a zenéjüket?!

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

A Night at the Opera komplett album, ill. az első 2 albumukat is.

De szerintem egyben érdemes, ezek egész jó koncepciók és önmagukban a számoknak nincs sok értelme, tudom nagy sláger a Bohemian Raphsody pl. de egyben jó az album ahogy összeáll az egész.

2022. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a mai fiataloknak borzalmasan giccses és ízléstelen a zenéjük. Nem igazán van olyan daluk ami az elejétőla végéig hallgatható lenne.
2022. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha te vagy ez a fiatal, és jártál már bekapcsolt rádió közelében, akkor biztos, hogy hallottál már tőlük elég sokmindent. Szóval nyugodtan indíts el egy albumot tőlük, sok számnál megjegyzed majd, hogy "jé, ezt ismerem!"
2022. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én ismerem őket! Ez csak egy elméleti kérdés volt, hogy mi lenne, ha...
2022. ápr. 8. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
one vision
2022. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Live Aid, News of the World, és persze a slágerek.
2022. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Headlong, Under Pressure, Another One Bites The Dust, I Want It All, Save Me, Hammer To Fall, Killer Queen, Scandal, Play The Game
2022. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!