Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy arénás koncert mennyire...

Egy arénás koncert mennyire hangos?

Figyelt kérdés
Budapest Aréna, ülőhelyem van. Viszont nem tudom, hogy mennyire hangos ott egy koncert (Korn). Ma voltam egy ilyen kisebb koncerten, kisebb helyen kb 2-300 fővel, és azt hittem megsüketülök, nagyon hangos volt, fülsértően. Ehhez képest mennyire hangos egy arénás koncert? Ha viszek fülvédőt biztos ami biztos az segíthet?

2022. ápr. 11. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván elég hangos. Számít az is persze, hogy milyen távolságra leszel a legközelebbi hangszórótól, de pont Kornon a közönség sem az az "öltönyben-estélyiben érkezünk, és csendben ülve szórakozunk" típus lesz...
2022. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam. Jegyvásárlásnál nem is gondoltam bele ebbe, mert nem gondoltam hogy ez problémát jelent. De azóta cseng a fülem, remélem nem lett komolyabb bajom. Fülvédő segíthet? Vagy adjam fel az egészet, hátha el tudom adni még a jegyeket (június 21 a koncert)? Ha utóbbi, akkor ez hogyan működik, át kell íratni, van ennek költsége?
2022. ápr. 11. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy segíthet a fülvédő. Valószínűleg hangos lesz.
2022. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint a kisebb helyeken általában hangosabb is a cucc, arénában gyakran érzem túl halknak.
2022. ápr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!