Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan találhatnék meg egy...

Hogyan találhatnék meg egy dalt,aminek nem tudom a címét sem azt, hogy ki énekli?

Figyelt kérdés

Van egy sor belőle, amire emlékszek:

Mindent a javamra fordítasz,

Mikor nem is látom,

Uram, benned bízom,

Mindent a javamra fordítasz.



2022. ápr. 18. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen vallásról van szó? Katolikus, református, ortodox?

Valószínüleg nem egészen jól emlékszel a szövegre, ezért nem találod.


HA nem egyházi ének, akkor nehezebb megtalálni, de lehet, hogy valaki ismeri. Jó lenne tudni, hogy nö vagy férfi énekli, meg hol hallottad.

2022. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy ifjúsági eseményen hallottam, ahol mindenféle vallású volt. Szóval csak ennyivel szolgálhatók. Hátha valaki felismeri.
2022. ápr. 19. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valamelyik zsoltár lehet, de ezeket föleg a protestánsok ismerik. Meg mindegyiknek van többféle fordítása is, ezért is nehéz megtalálni.
2022. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Azt próbáltad már hogy ezt a szovegreszletet beirod a youtube ba vagy google ba? Én pár számot igy talaltam meg kis szovegreszlet alapjan, hátha te is megtalalod :)
2022. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én keresgéltem neki, de valószínüleg nem az eredeti, hivatalos szöveget énekelték, ezért semmi értelmetes nem lehet találni.
2022. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam mindent. De valószínűleg, aki énekelte átalakította. De én még hasonlót sem találtam. Végső esetben felkutatom az énekest😆
2022. ápr. 20. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!