Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sepsiszentgyörgyön hol találha...

Sepsiszentgyörgyön hol találhatnék diákmunkát?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, Sepsiszentgyörgyön élek, és szeretném a még hátralévő nyarat hasznosan tölteni, szóval szeretnék diákunkát vállalni. Ezt hol és milyen formában tudom? Rengeteg oldalt összekerestem, de sehol nem találtam aktuális hirdetéseket.

#diákmunka #Erdély #Sepsiszentgyörgy #Haromszek #románia diákmunka #erdély diákmunka
2020. júl. 28. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Oldalakon nem is érdemes szerintem, hanem ismerősök útján. Kávézókban/bárokban is felvesznek feketén, de ne számíts túl nagy fizetségre (pl Teinben 5 lej az órabér - a minimálbér 10 lej).

Ezen kívül, ha lány vagy és egy kicsit is szereted a gyerekeket, szerintem kézenfekvő a bébiszitterkedés. Egy egész nap dolgozó ismerős-szülő biztos örülne ha nappal lekötnéd a gyereket, nem mindenhol van segítő nagymama.


A lényeg, hogy ismerősöket kell megkérdezni, hivatalos úton 0 az esélye, hogy bárhová is alkalmazzanak szeptemberig.

2020. júl. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, most az a baj az ilyen diákmunkás dolgokkal, hogy vírus van...


Ha nem lenne, egyszerű dolgod lenne, mert a nagyobb vendéglőkbe esküvőkkor, kereszteleőkkor, stb elég sok pincér kell. Olyan osztálytársam is volt, hogy már 8.-ban is pincérkedett.


Nincs valami álláshírdetéses Facebook csoport esetleg Szentgyörgy környékén?

2020. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi Facebook csoport, semmi ilyesmi. Vírusról meg annyit, hogy nem érdekel. Tagadni nem tagadom, de nem érdekel. A fizetés annyira nem számít, kevéssel is beérem, inkább a szabadidőm kitöltése a cél, s mellé persze minimális pénzkereset is jól jön.
2020. júl. 29. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én startból 2 csoportot is találtam:


[link]


Amúgy szinte kaptam neked egy éttermes diákmunkát/szezonmunkás, csak a minimális kor 18 év volt...

2020. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt a 2 csoportot már végignyaltam, de ezekben sincsen egyáltalán diákmunka.
2020. júl. 29. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi bogaram, itt nem az a kérdés, hogy téged érdekel-e vagy sem a vírus. Azért kell számításba venni, mert így rengeteg olyan esemény (fesztivál, koncert, esküvő, ilyen-olyan rendezvény) elmarad, ahová egyébként simán felvesznek fiatalokat kiszolgálónak/háttérmunkásnak.

Még mindig azt mondom, hogy ismerősnél próbálkozz, kérd meg a szüleidet is, hogy érdeklődjenek körbe, van-e olyan ismerős aki a falusi kis kertjét mondjuk rendbe akarná rakni és kitisztítani, és csekélyke pénzért elfogad téged. Ez így működik normális körökben.

2020. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Próbáld meg az Irisz házat, Gyöngyvirág utca 6 szám alatt van s Makkai Péter meg Olcsvári Tünde vezetik. Hátha felvesznek önkéntesnek elöször s aztán alkalmaznak fizetésért vagy ajánlanak más helyet ahova menj. A Gyönyvirág utcán a székhejükön a konyhába be tudnál segiteni meg van egy táborhelyük Sepsikőrispatakon.

Én a váradi diakóniánál dolgozom s ismerem Makkai Pétert meg Olcsvári Tündét, ők olyan emberek akik segitenek ha hozzájuk fordulsz.

2020. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!