Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Engednétek a 14 éves lányotokn...

Engednétek a 14 éves lányotoknak hogy Krúbi zenéit hallgathassa?

Figyelt kérdés
Az ő korosztályának való? Mi a véleményed róla szülőként?

#zene #gyerekek #korosztály #magyarénekes #szülővélemények
2022. ápr. 19. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Véleményem szerint nem, de a szülői hiedelmekkel ellenben nem rontja meg a gyereket a zene, amit hallgat. Én nem csinálnék belőle nagy ügyet, hogy valami gagyi rapper az aktuális kedvenc, ki fogja nőni magától is.
2022. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
A zenehallgatás nem az a dolog, amit meg lehet engedni vagy tiltani. 14 évesként a fiatalt általában már nem érdekli túlzottan, hogy a szülei helyeslik-e az általa hallgatott zenét, vagy sem. Ha nem engeded, majd hallgatja a haverjaival.
2022. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem szülőként válaszolok, hanem tiniként. Ha nekem a szüleim azt mondanák, hogy nem hallgathatom xy előadót valami miatt, röhögve hallgatnám tovább fülhallgatóval. Ezzel nem érsz el semmit.
2022. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze nem is eltiltani szeretném tőle. Inkább az érdekelne, mennyire való neki. Nem fogom tiltani, csak szeretném tudni mit hallgat! Esetleg elmenni vele koncertre vagy olyan helyekre amiket szeret és közös program
2022. ápr. 19. 13:12
 5/13 A kérdező kommentje:

Születési évem 94

Anyád 92-be megvolt a mosdóba a Tescoba Szentendrén

A demokráciát csak úgy hívom, szevasz báttya

Bár ne ütött volna ennyire az apjára

Mi ez a nagy lárma?

Ja, csak a Krúbi veri a farkát rá megint egy vak lányra

Na figyelj már ide te kutya

Ilyen az élet te kutya

Üljél le szépen te kutya

Azt tűnjél el innen te kutya

Hozzad a botot te kutya

Az is a dolgod te kutya

Az anyád egy luvnya, már mindenki dugta (úgy van)

Nehézlábérzés-részlet

Szerintem ez sok.

2022. ápr. 19. 13:13
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha nyaggatod, akkor csakazértis alapon még inkáb fogja hallgatni. Kivéve, ha eddig jó szülő voltál és ezért elhiszi neked hogy ez nagyon gáz.
2022. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
69%

A kérdésre én is mint tini, bar idősebbként válaszolok. Röviden nem, mert igazabol semmi hatasa nem lenne. Hogy tiltanád el? (amikor youtube-on csinál másik fiókot amiről nem tudsz és hallgatja. Vagy letölti, es olyan helyre teszi a telón amit nem látsz stb stb)

A zénéit pedig szemely szerint szeretem, bar nem mindet. Meg a zenéinek nem szószerint kell értelmezni szövegét, hanem mögé látni. Persze szószerint is lehet, de olyan apró utalások vannak benne a világra, a kormányra, stb, hogx azt el nem hinned. Vannak zenei aminek egy egy sorának a jelentése sokadjára esik le.

2022. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
86%
sztem inkabb mond neki hogy halgasson skinhead vaddisznót! oi oi
2022. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Van pár zsenialis szovege a palinak de ezeket egy 14 eves nem hiszem hogy annyira ertene inkabb 17+ eveseknek valo szerintem de nyugi nem lesz tole semmi baja van ennel rosszabb is
2022. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Legalább mondd valamit a szövege. Lehet hogy ért belőle valamit... Én is tudtam ennyi idősen kb értelmezni elég sok zenéjét
2022. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!