Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez lehet rasszistának fog...

Simon Petrikov kérdése:

Ez lehet rasszistának fog hangzani elsőre, de van itt más is aki nem szereti mennyire elterjedtté vált a fekete zenestílus az utóbbi években?

Figyelt kérdés
Amikor még viszonylag új volt és viszonylag kevés zenében volt jelen semmi bajom nem volt vele, sőt gyakran tetszett is, de már szinte minden zenében ami akár mérsékelten is népszerűvé válik van rap vagy ilyen feketés kiejtésű/hangsúlyozású/akcentusú éneklés.

2022. ápr. 28. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

A rapet én sem szeretem.

Ugyanakkor a fekete hatás miatt elég fura aggódni, hiszen a zenei stílusok többsége, ami nem komolyzene, az a feketék miatt létezik. Mindegyik a bluesból meg jazzből nőtt ki.

2022. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül a stílussal van gond. Mondjuk én sem vagyok oda a rap-ért, de kifejezetten mókás tud lenni, amikor vasággyal negyven kilós srác menőzik, hogy mekkora gengszter ő...

Egyébként rap-től függetlenül vannak kifejezetten szép dalaik, a gospelt például szeretem. Vagy az autentikus afrikai zene is szép tud lenni.

2022. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én nem szeretem a rapet. Ezt a bandázós bűnöző életmódot népszerűsíti, amit baromira nem kéne.
2022. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Mi a bajotok a rappel? Nektek a nyálas popzene jönn be vagy mi?
2022. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 Inkább a rock.

2-es vagyok, én írtam, hogy nem a stílussal van gond. Attól, mert nekem nem jön be, még lehet jó.


Egyébként engem tényleg az zavar, hogy mindenki annyira "kemény", meg "gengszter", ráerőltetik a stílusra ezt a vonulatot, és azt hiszik, hogy ami nem erről szól, az már nem is rap.

Vagy a másik véglet a "de jó nekem, mert meg van mindenem, és mindenki csíra, akinek nincs annyi pénze, mint nekem"...


Egyébként van, amelyik tetszik, ha nem is állandóan azt hallgatom.

2022. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#1, nem így van, a blues legfeljebb erős hatással volt a fehér (európai klasszikus) zenére. A blues ugyan remek, de azért egy elég kötött és főleg egysíkú zenei forma. A mai könnyűzene őrült változatosságában van egy jó adag blues, de nagyon sok latin hatás is, és főleg-főleg az európai zenei hagyomány.
2022. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elmúlik ez is idővel.
2022. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Ugyanazért, amiért minden filmben néger van. Hollywood is, a zeneipar is a zsidók kezében van, az ő céljuk a nemzetek elkorcsosítása. Amerikával má sikerült; a niggerek az isteneik. Ezért kell minden dalhol ez huhogó nigger rapbetéte, ezért kell itthon belevalami habi reppescigány. Lehet lepontozni.
2022. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egész kultúra már régen elindult a béka segge alá. Erre valami hülye kitalálta a RAP-et. (ami nem zene, hanem trágárság ritmusra) A feketék zenéje az afrikai primitív zaj volt. Zenélni amerikában kezdtek, miután a fehérektől megtanuták mi a zene. És nagyon sok fekete remek zenész. De sokkal több bűnöző, drogos, stb. van közöttük. Mint nálunk a cigányságból.
2022. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!