Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi alapján rendezitek a...

Mi alapján rendezitek a zenéiteket? Online platform mellett, van aki letölti a zenéit és valami lejátszóról hallgatja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon nagy problémám, hogy bárhogyan is csoportosítom a kedvelt zeneszámaimat, annyira vegyes az ízlésem, hogy káosz az egész. Főként edzéshez, meg pihenéshez, tanuláshoz használok zenét. Így próbáltam már ilyen alapján a lightos dalokat, meg az éneklés nélkülieket szétszedni. Ez még talán okés is. Viszont amikor már rengeteg szám van egy mappán belül, akkor valahogy elveszek benne. Nektek mi a technikátok? :)

2022. ápr. 30. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eleve én nem zenékben gondolkozok hanem albumokban, de leginkább bandákban és alműfajokban.

Van kb. 1 TB-nyi zeném + Spotify, ezeket 1 mappában lehetetlen lenne, arról nem is beszélve hogy van azonos című szám több előadónak is...

Műfaj szerint szoktam, metal, rock, jazz, klasszikus stb.

Aztán metalon belül alműfajok szerint, azon belül banda, azon belül album amiket kiadás éve szerint rendezek. Mit ne mondjak a kialakítás sok időbe telt, de meglehetősen kényelmes így az egész és a zenék bővítése is egyszerű nagyon, szóval időben megtérült.

Hozzátenném, zenelistákat én nem hozok létre, arra nincs jó technikám.

2022. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Műfaj/alműfaj szerint csinálom a listáimat, ezek mellett egy-egy konkrét albumot, a "This is xy" lejátszási listát, vagy komplett diszkográfiát szoktam hallgatni (Spotify)
2022. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10-15TB zeném van letőltve. Műfajok és előadók szerint vannak könyvtárazva (a klasszikusok kiadó szerint). Nem csinálok playlisteket. Albumokat hallgatok. Ha változatosság kell, akkor válogatásalbumokat. Ha nagyobb változatosságra vágyom, akkor meg tematikus/műfajspecifikus online rádió streamelődik.
2022. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Őszintén meglepett, hogy előadókban és nagyobb műfajokban gondolkodtok. Nekem ugye kihívás a színes zenei világom miatt, plusz van, hogy csak egy két random számot találok valakitől. Viszont szerintem én is kipróbálom ezt a módszert, hátha nekem is beválik. 😁
2022. máj. 3. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!