Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet a dal címe?

Mi lehet a dal címe?

Figyelt kérdés
A Rádió-1-en hallottam a live mixben. Spanyol nyelvű, nő énekli. Van benne egy nagyon lassú rész is. Tudom, ez nem sok, de hátha...

2022. ápr. 30. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

ez most a jelenlegi spanyol top lista, hátha ebből megtalálod:

[link]

2022. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Billie Eilishnak meg Rosalíának a közös száma, cím nem jut eszembe.

De hirtelen csak ez jut eszembe ami lassú, spanyol, és nő énekli.

Meg ha nem mostani zenékben gondolkodunk, akkor Jennifer Lopez meg talán Marc Anthony No Me Ames.

2022. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2


Köszi a választ!


Sajnos nem ezek. Nemrég újra hallottam a Disco's hit-ben (ugye mivel annak részeként szólt, nem lehet visszanézni...), és már egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy spanyol nyelvű, inkább talán olasz (esetleg portugál???). Próbáltam kihallani belőle részeket, ami alapján rá tudnék keresni, de ugye számomra ismeretlen a nyelv, amin énekel a nő, aki inkább középkorú lehet. A lassú rész alatt gitár pengetés van, előtte is meg utána is tucc-tucc, de az lehet, csak a mixben van benne...

2022. aug. 7. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit!


Esetleg Milk & Sugar Canto Del Pilón?

Vagy Soha Mil Pasos?

Vagy a Lambada?

2022. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg még Imany Slow Down-ja jutott eszembe de az angol, és a refrén egy része spanyol (?) csak.


Meg eszembe jutott a Yeke Yeke meg a Jerusalema is, de azokat nem nők éneklik, de elég nőies hangjuk van. A nyelv is idegen (afrikai valószínűleg). Meg azok inkább pörgős, bulis zenék.

2022. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző kommentek írója vagyok.

Ofra Haza szám nem lehetett? Ő nem spanyol, hanem arab féleség.


Vagy ZAZ-Je Veux? Az meg francia.

2023. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!