Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Boney M. vagy a Rolling...

A Boney M. vagy a Rolling Stones a jobb együttes?

Figyelt kérdés

2022. máj. 15. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Rolling Stones, más stílus de ha azt nézzük melyik volt nagyobb hatású és melyiknek van manapság is nagyobb rajongói tábora, melyik hatott több zenészre akkor egyértelmű.

Hozzátéve hogy nem túl fair összehasonlítás.

2022. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondom, hogy nincs igaza az 1. válaszolónak, de én mégis a Boney M.-et szeretem jobban. Kinek a pap, kinek a papné. :)
2022. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk gyerekkorunkban a Boney M. volt a kedvenc, de a Rolling Stones nyilván híresebb volt, és más kategória is.
2022. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Azt mire fel lettem lepontozva?

Jobb azt jelenti számomra hogy objektívan:

- Zenei hatás.

- Inspiráció mások számára.

- Mennyire elterjedt széles körben.

- Most így sok idő távlatból mennyire maradt fent.

Nem az hogy nekem mi tetszik meg neked.

Akkor a kérdés úgy szól, melyiket szereted jobban, hozzátenném egyik sem szeretem annyira.(csak a neoklasszikus metal 🤘) Csak ennyit tennék hozzá.

Nem mellesleg attól függetlenül értelmetlen a kérdés, kb. Niva vagy Ferrari jobb kategória.

2022. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
A Rolling Stones még a saját korában is szar volt.
2022. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
A Rolling Stones sokkal nagyobb művészi értéket képvisel.
2022. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Azt még tegyük hozzá, hogy Rolling Stones-t hallgatni, és rajongani értük régen is menő volt, és most is az. Míg Boney M-et nem igazán.
2022. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű...Mint ahogy drága jó mentorom mondta: "Újházi tyúkhúsleves, vagy paradicsom leves? A kettőt nem lehet összehasonlítani......Az egyiket ezért szeretjük, a másikat azért....
2022. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
A BooneyM volt korának Modern Talkingja: aki egy számukat hallotta, hallotta mindet. Voltak ilyen fajsúlytalan "zenekarok" akkoriban, Saragossa Dance Band, Goonbay Dance Band... közös jellemzőjük az "egyszámosság", egy rakat dal írtak egy kaptafára.
2022. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!