Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

egy együttest keresek,nagyon kevés infóm van róla, már jó ideje keresem,nem számítok rá hogy majd a leírtak alapján valaki felismeri,de azért leírom,hátha..


egy zenéjük érdekel konkrétan amit két éve hallottam,ha jól emlékszem azt irtam be hogy "punk rock bands" és kiadott egy női duót,akik közel sem punk rock-ot játszottak :'D ötletem sincs minek mondjam a műfajt,talán country..? nem tudom. egy szórakozó helyen voltak,és a videó minősége borzalmas, nincs rajta valami sok megtekintés. ennyire emlékszem.



2022. máj. 19. 20:39
 1/2 Johnathanos ***** válasza:
Ez tényleg nem sokk információ 😂😂😂😂😂😂
2022. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Hát ettől azért biztosan többet is tudnál mondani ha megerőlteted magad.:D Ha a zenei irányzat nem tiszta legalább a kinézetükről, korukról és az öltözékükről adj némi infót. Retró zenekar, v mai? Hány tagú a zenekar és milyen hangszereken játszanak? Esetleg nézd vissza a keresési előzményeket hátha megtalálod, babra munka de ha nagyon érdekel akkor megéri a fáradtságot.
2022. máj. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!