Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért halt ki olyan gyorsan a...

Miért halt ki olyan gyorsan a future house?

Figyelt kérdés

Oliver heldens, mesto, martin garrix, brooks és sok más előadót kevesen hallgatnak manapság pedig szerintem tök jó bulis zenék :D de miért nem hallgatja senki sem már őket vagy alapból ezt a műfajt?

Ennyire hamar "kidurrant" volna nem csak a future house,de az EDM lufi?

Okok vannak rá miért nem érdekes a hallgatók számára már?



#kihalt #EDM #Mesto #128bpm #126bpm
2022. máj. 24. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem durrant ki semmi.
2022. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok minden "kihalt" mára. Többek között több állatfaj is, meg zenei irányzat, meg azok kedvelői is.


Elment a világ egy langymeleg semleges nagy nihil felé.


Régen pl. volt a Hegyalja fesztivál, na azért a pár napi kellemetlenségért bezárták a bazárt, na múlt éven volt egy vérszegény újrapróbálkozás, de gagyika volt a fellépő kínálat.

2022. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert eljött a jövő :)


De szerintem nem kihalt, csak millió további elektronikus alműfaj jött létre. Nekem már követhetetlen is, hogy egy másfajta lábcin-sound, szőnyeg vagy arpeggio miatt új műfajt kiáltanak ki. Meg hát ez egy progresszív műfaj, mindig fel kell hype-olni valami újat.

2022. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!