Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik még bármiféle metálos...

Létezik még bármiféle metálos / dark csoport?

Figyelt kérdés

A facebook-on akad egy-két pár taggal bíró csoportocska, de hogy ezeken ismerkedni, barátkozni nem lehet az is biztos.


Koncerten nem mindenki van ott - ahogyan én sem járok igazából.


Régen ott volt a rockerek.hu, akkor még - talán-talán - lehetett barátkozgatni, de ott (is) sok volt az elitista.


Mára mi maradt? Semmi, facebook mindent kinyírt.


2022. máj. 24. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon vannak bandák szerint rajongói csoportok.
2022. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régen tényleg voltak ilyen csoportok, még akár a Facebook-on is, de azóta ők mind szétszéledtek, van, akit leköt már a meló, van, aki "kinőtte" ezt az egészet. Én még itt vagyok 26 évesen annak, aki akkor is voltam.
2022. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem nyírt ki a facebook semmit, a metálosok haltak ki, jó okkal. 20 éve még menő volt, léteztek friss hangzású fasza zenekarok, de a 2010-es években kifulladt a metál, ma meg már tizedannyi embert érdekel, mint annó. Én se követem már, hallgatom a kedvenc 10-20-30 éves lemezeimet azt csá. Új zenékből már csak elektronikusat hallgatok, a tehetséges zenészek ott vannak manapság.
2022. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Na ez a baj pontosan manapság, hogy sokak szerint a metál = 80-as 90-es évek... Vannak ma is jó zenék, de valóban, a '90-es, '00-s évek voltak a legjobbak.


De attól még lehet szeretni, lehet ilyen szemléletűnek lenni ma is.

Én még mindig azt mondom, a Facebook tehet az egészről, illetve az azonnali információáramlás, nincs már meg a "feelingje" egy ilyen lehetséges csoportnak.

2022. máj. 25. 07:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!