Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tetszik a BTS új zenéje?

Tetszik a BTS új zenéje?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 10. 15:45
A kérdező szavazást indított:
igen
elmegy
nem
52 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem tetszik. Ne is számíts rá, hogy meghallgatom.
2022. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#szerinted engem érdekel, hogy mit hallgatsz?

Ha nem hallgattad, akkor honnan tudod, hogy nem tetszik?

Nevetséges vagy.

2022. jún. 10. 21:45
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
Ennyire ne szívd mellre, hugi. :) Onnan tudom, hogy amit meghallgattam tőlük eddig mind kivétel nélkül puruttya volt. Nem tudnak annyira mást csinálni, hogy ez tetsszen. A modern világ egyik kapitális hazugsága, hogy mindent ki kell próbálni, hogy megállapíthassuk, hogy tetszik-e vagy sem. :)
2022. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3

fiú vagyok

2022. jún. 10. 23:47
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Már évek óta nem abba az irányba mennek zeneileg mint amit én kedvelek. A Fake Love előtti években voltak (az én ízlésvilágom szerint) jó muzsikák és egész albumok is.

Amióta globális piac a prioritása a kiadónak a hazai pálya helyett a kiadó érezhetően más producerekkel és dalszövegírókkal operál. (Vagy a meglévőket terelgették nyugatosabb irányba.) Más az egésznek a "stílusa". Nehéz megmagyarázni, de érződik a dolog. Nem feltétlenül negatív dolog ez, félre ne érts, csak más. Más a két piac igénye úgy en bloc. Ez sem fekete-feher persze, hiszen manapság a koreai pop zenékhez nagyon sokszor európaiakat, amerikaiakat, vagy egyéb származású művészeket keresnek meg, hogy dobjanak össze valamit az előadóik részére.

Számomra a szöveg kicsit felületesebbé kezdett válni, nincs benne az az oomph faktor amit személy szerint szerettem még akár az érzelmesebb, lassabb dalaiknál is.

2022. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez a szám pont nem, de ez a Run a kedvencem lett
2022. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
5-össel egyetértek, bár nem vagyok ARMY, inkább azt mondom, szeretem pár számukat a több százból. A no more dream, a not today, Danger, run, idol, nekem ez az igazi BTS, az Butter, dynamite meg ezek a számok nekem annyira nem a stílusom. Sajnos a globális piaci elvárás rányomta a bélyegét a csapatra :(
2022. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

(Bocsi a hosszú válaszért)



Nem rossz, de volt már jobb is.

Az elmúlt pár zenéjükhöz képest (gondolok én itt az angol dalokra elsősorban) már ez jobb, viszont a kezdeti időszakot meg se közelíti.


Számomra az az érdekes, hogy pl a Dynamite az egy nap alatt +100 millió megtekintést ért el, a yet to come meg 9 nap alatt SE érte el (most néztem 99M). Pedig minőségileg azért van különbség.


A For youth -ról nem szeretnék igazán írni. Belehallgattam de számomra unalmas volt 😅


De hogy pozitívat is mondjak...Run BTS. Na ebből a három új dalból nekem az volt A dal. Stílusban is az áll a legközelebb hozzám, és a Vokál-Rap aránya is tetszett.


Magáról erről a Híres Albumról... Őszinten szerintem ez egy nagy pénzlehúzás a Hybe-tól. Azért csinálni olyan dalokból amit már több éve kiadtak 3 albumot kiadni... A Demo verzió ugyan ötletesebb de mégse olyan mintha teljesen új dalok lennének. Ez arra volt jó hogy fel-Hype-olják az Armykat.


Most már csak az érdekel hogy a BTS solo tevékenységei hogy fognak elsülni.

2022. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

A Run tetszik. A BTS szerintem elment egy olyan irányba, hogy már nagyjából mindegy, mit hoznak ki, van akkora rajongó táboruk, hogy ígyis-úgyis megveszik. Nem azt mondom, hogy nem tetszik, de a Yet to come tipikusan az a dal, ami miatt a Kpop-ot beskatulyázzák.

Ettől függetlenül a klip tetszik, a mondanivaló szuper, már akkor sejtettem, hogy vagy szünet vagy feloszlás lesz mögötte, mert mondom olyan, mint egy visszaemlékezés. Nem vagyok Army, nem is követem őket, de most kezd érdekelni mi lesz velük. De nagyon drukkolok :)

2022. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A Run az chef's kiss🤌 A másik kettő sem rossz, viszont egyetértek az előttem szólókkal ezekkel kapcsolatban
2022. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!