Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a problémátok Eddie Vedderr...

Mi a problémátok Eddie Vedderrel? Mit csinált?

Figyelt kérdés

Mostanában sok videót látok Tiktokon, ahol őt szídják, de egyikben sem mondják el, hogy miért. Mi történt? Mit csinált Eddie? Biztos, hogy valamiről lemaradtam, mert én mindig egy kedves embert láttam benne és nem értem, hogy most miért szídják őt sokan. Valaki kérlek mondja el, hogy mi történt!

Előre is köszi :)



#grunge #Pearl Jam #Eddie #Eddie Vedder #Temple Of The Dog #Vedder
2022. jún. 12. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Na erre én is kívácsi lennék, mert nagyon kedvelem. Esetleg be tudnál linkelni egy-két ilyen Tiktok videót?:)
2022. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen videók keringenek róla. én bírom a zenéjét és vele sincs semmi problémám.


viszont most így egy google keresés után az amire tippelnék, hogy pár embert zavar hogy pár hete egy koncertjén (amikor kijött az infó az amerikai abortusztörvényekről) kijelentette, hogy a csajok ha olyan sráccal vannak aki abortuszellenes akkor ne is feküdjenek le a sráccal

2022. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Sajnos nem mentettem el ezeket a videókat,ha látok még ilyet, akkor linkelem.

Viszont van egy ikonikus jelenet ( [link] amit egyik nap feldobott a youtube és olyan kommentek voltak ott, hogy nem kéne így imádni ezt az embert, meg valamit beszóltak a politikai nézeteire is (nem emlékszem és nem is értettem teljesen, mert angolul volt, én meg németes osztályba járok🙄). A kommentelési lehetőséget azóta kikapcsolták, nyilván a negatív kommentek miatt.

#2 köszönöm a válaszodat. Lehet, hogy tényleg ez bosszantotta fel az embereket. (Mondjuk szerintem ez nem volt bántó kijelentés, de valóban nem kéne beleszólnia).

2022. jún. 12. 18:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam egy videót, amire először azt hittem, hogy Eddie ellen készült, de rájöttem, hogy csak félre értettem 💀
2022. jún. 12. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok, azt megköszönném!! Kicsit olvasgattam én is, és idén februárban volt Eddienek egy olyan kijelentése, hogy a 90-es években mennyire utálta a Mötley Crüet, aztán ez egy kisebb vitát szított Twitteren a rajongók és a bandák között. Majd ez át is ment személyeskedésbe. Nikki Six unalmasnak nevezte őt, és azt is mondta, hogy úgy énekel, mint akinek golyók lennének a szájában.


Illetve a politikai nézetein is elgondolkoztam, hogy annak nem nagyon kéne meglepnie az embereket, ha már az Unplugged felvételén is magára firkálta azt, hogy "pro choice". És annak bő 30 éve

2022. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!