Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Titeket is megrázott Eddie...

Titeket is megrázott Eddie Van Halen halálhíre?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 22:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
Csak amennyire bármely más emberé. Sose figyeltem fel a munkásságára, valószínűleg nem véletlenül. Tegnap direkt belehallgattam néhányba , számomra élvezhetetlen, inkább sportmutatvány, mint zene. Nyugodjon békében.
2020. okt. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

1-es

Csak kíváncsiságból kérdem hogy milyen zenét hallgatsz?

(csak a sportmutatvány szó miatt)

2020. okt. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy számomra ismeretlen (értsd.: nem személyesen ismerem) ember hal meg, az maximum akkor ráz meg, ha extrém módon kedveltem/tiszteltem/közel állt a szívemhez valamiért, és ilyen nálam nagyon ritkán fordul elő.

Tini koromban hallgattam Van Halent, természetesen nagyon sajnálom, hogy meghalt szegény.

2020. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Blues, rock töménytelen mennyiségben, más is beleférhet a klasszikustól a jazz-ig, azt a stílus sajnos egy percnél tovább nem tudom elviselni. Attól függetlenül elismerem, hogy valami olyasmit teremtett, amit előtte más nem.
2020. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg voltak elviselhetetlen dalaik.

De emellett rengeteg mestermunka is volt. Főleg a Hagar-os időszakból.


Ha nem is hallgattam túl sokat, de a gyerekkoromban felépült világképnek része volt hogy ott van. ilyen örök oszlopai annak a világképnek, kimész otthonról, és van mondjuk sport szelet, Ikarus, és Ozzy, meg Mr. EVH. Aztán egyszer csak rájössz, hogy a gyerekkorod úgymond "hősei" 70%-a halott, és te elkezded magad hirtelen krvaöregnek érezni.

2020. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
mert meghalt?
2020. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy soha nem voltam oda a hairmetalért.
2020. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjék békében. De annyira nem ismerem a munkásságát. Most hirtelen csak a Jump, meg a Can't Stop Loving You ugrik be, valamint a You Really Got Me feldolgozása (ami eredetileg egy Kinks-szám.)
2020. okt. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Engem pl. igen, és nem csak azért, mert egy egyedi képességű gitáros volt, (függetlenül attól, hogy valóban voltak nekik is pocsék nótáik). Aki emberileg minden sztársága és függősége ellenére tud annyira szerény és barátságos maradni, mint ő, aki a saját rákbetegségének árnyékában is olyan laza tud maradni, mint ő, az minden művészi értéke mellett is minden tiszteletemet megérdemli. Jó utat, Eddie !
2020. okt. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
2020. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!