Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha megkérdezik, milyen gitárom...

Ha megkérdezik, milyen gitárom van, hogy kell elmondani milyen modell?

Figyelt kérdés

Konkrétan mondjam végig hogy

Fender FA-125CE? xD


2022. jún. 13. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre elég, hogy pl. akusztikus Fender:) Ha hozzáértő az ember, akkor esetleg rákérdez a modellre.
2022. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég azt mondani, hogy milyen színű, mindenki tudja, hogy az a legfontosabb tulajdonsága egy hangszernek.


Viccet félretéve, szerintem ez olyan, mint mikor azt kérdik, hogy milyen zenéket hallgatsz: figyelembe kell venni a másik ismereteit/preferenciáit, és ahhoz mérten válaszolni.

Ha valaki olyan kérdez, aki full nincs képben a témával, annak azt mondom, hogy olcsó Ibanez elektromos gitárom van, mert a többitől úgysem lesz okosabb; ha az illetőről tudom, hogy maga is játszik hangszeren, vagy csak érdekli a zene, annak már tudom mondani a HSH-konfigurációt, meg a superstrat-formát; ha meg konkrétan rákérdeznek, vagy tudom, hogy az illetőnek voltak konkrétan hasonló modelljei, akkor mondhatok konkrét típust, vagy típuscsaládot - bár az Ibanez ilyen szempontból nem könnyíti meg az ember dolgát, mert hasonló filozófiát követnek a modell-nevekkel, mint Elon Musk és/vagy Grimes a gyereknevekkel.

2022. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hangszerboltban kérdezik, nyugodtan megmondhatod a típusát. Ha csajozásnál merül fel a téma, akkor meg csak annyit, hogy akusztikus.
2022. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


(csajozásnál aligha jön fel, ugyanis jómagam is hölgy vagyok 😄)

2022. jún. 17. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!