Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért lenne a blues igényes...

Miért lenne a blues igényes zene? Mi teszi azzzá?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert unalmasnak tartom, de régebbi zenészek, konkrétan a Black Sabbath ból valaki mondta, hogy ha a metál előtt igényes zenét akartál hallgatni, akkor bluest kellett hallgatnod.
2022. jún. 18. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tény, hanem vélemény :)
2022. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Egy ilyen kérdést konkrétan semmi értelme nincs megválaszolni - onnantól kezdve, hogy egy műfaj "igényességét" azzal kérdőjelezed meg, hogy személy szerint "unalmasnak" találod, nem tudom, hogy egy itt leírt válasz miről tudna meggyőzni téged.
2022. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy uncsinak találod, a te bajod. Annak találom én is egyébként, de az igényesség nem függ össze azzal, hogy nekem vagy neked mi az unalmas... Szóval érted.
2022. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert amikor az USA-ban lecsengett az elektromos blues első divathulláma, akkor sok blues-előadó jött Európába, ahol megbecsülték és autentikus, fekete kultúrának fogták fel a bluest. Különösen a britek voltak erre jó piac. Ez a "menekülthullám" oltott be a blues-zal olyan brit zenészeket, mint pl. Eric Clapton, és ez a megbecsülés őrződött meg a blues iránt a mai napig Európában.
2022. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!