Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen appot használjak zene...

Milyen appot használjak zene hallgatásra?

Figyelt kérdés
Sokáig a youtube music vancedet használtam, de nem működik többé. Próbáltam a spotifyt, de nem jó, nert tele van reklámmal és nem rendszerezhetem benne a dalokat ahogy nekem jól esik. Ha tudtok ajánlani valamit...

2022. jún. 18. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Apple Music
2022. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Youtube Premium szóba sem jöhet? Nemcsak reklámmentes lenne minden, de jár hozzá a Youtube Music hozzáférés is.
2022. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs valami ingyenes alternatíva?
2022. jún. 19. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


de szerintem havi 1500 Ft-ot megérdemelnek az előadók, hogy a zenéjüket hallgassuk

2022. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem muszáj vancedet használnod,lehet simán a Youtube music-ot - igaz vannak reklámok, de szerintem tűrhetőbb mint mondjuk a spotify ahol nem lehet átugrani a reklámokat. Lényegesen kevesebb

van benne mint a youtubeon, lehet listákat is készíteni. Sajnos fizetés nélkül nem nagyon találsz olyat ami reklámmetes, max ha kalózoldalakról próbálsz letölteni alkalmazásokat - viszont arra figyelni kell milyen oldalról töltöd le, múltkor le akartam tölteni egy játékot, azóta rendszeresen küld üzenetet a vírusírtó >_<

2022. jún. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Fizess elő valamire légyszíves. Ingyen zenélünk már amúgy is. Lemezt senki nem vesz, a koncertezés nem fizet, Patreon nyilván nulla, a kedves közönség meg nyíg, ha valami havi ezerötszáz.


Ez amúgy röhej, mert ez az egyik szakmám. Egy kőművestől senki sem várja, hogy ingyen dolgozzon, de a zenész ugye szeret zenélni, tehát ingyen is hajlandó. De azért nekem is belementek az évek a tanulásba, a taliga pénzek a felszerelésbe. Már nem akarok ebből megélni (mert nem lehet), de legalább gesztus szinten dobjál pár fillért lécci a lúzereknek, akiknek a zenéjére iszol, táncolsz, vigadsz, sírdogálsz meg kefélsz. Köszi.

2022. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!