Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják ilyen sokan a...

Miért utálják ilyen sokan a country zenét?

Figyelt kérdés

Ha van egy olyan kérdés, hogy 'Mi a legrosszabb műfaj szerinted?' vagy hasonló, mindig előkerül a country neve, nem is kevés válaszolótól.


Mit lehet Johnny Cash zenéjén nem szeretni? Vagy csak az a probléma, hogy tipikusan amerikai műfaj?



2022. jún. 20. 15:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért a Highwaymant kB lehetetlen megunni
2022. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#10.Nem vagyunk egyformák.

Kérdező:

Néha napján elhallgatok egy kis Dolly Parton-t, vagy az írt Johnny Cash-t de nem jellemző. Jobban szeretem a súlyosabb, gyorsabb, technikásabb heavy metalt, de a countryval sincs bajom csak éppen nem vált ki belőlem olyan érzést hogy mindig azt hallgassam.

2022. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen a Rednex bejött, de mert csak tini voltam és házibulikban ennél sokkal gázabbat is rongyosra hallgattunk🤣🤣🤣

Cotton eye Jore, meg Wish you werw here.... Ó, elkapott a nosztalgia 🤗


Egyébként én sem szeretem ezt a műfajt. Nem is utálom mondjuk. Nem hallgatom. Ennyi.

2022. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem zeneileg bejön, ha olyan hangulatom van, csak hát Amerikában ez tényleg a cowboykalapos, kisteherautós Trump-szavazók zenéje.
2022. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Most hallom először, hogy valaki nem szereti a countryt... Én mindig szerettem - mondjuk sok fajta, féle zenét szeretek...Persze nem ezt hallgatok egész nap, de mekkora sztár volt a Rednex, Johnny Cash is....Most hallgatok is egy kis countryt...
2022. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a country zenét.
2022. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Bàr én Johny Casht nem ismerem.

16-os vagyok.


De több country énekest ismerek amùgy.


Nekem egyik kedvenc műfajom a country többek között, de vannak ezen kivül is kedvenc műfajok.

2022. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én kifejezetten szeretem.
2022. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!