Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan hangszer, amelyikkke...

Van olyan hangszer, amelyikkkel már jó ideje szemezgetsz, hogy szeretnél elkezdeni megtanulni játszani, de az élet sajnos úgy hozta, hogy csak álom egyelőre, melyik az álomhangszered?

Figyelt kérdés

2022. jún. 30. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A dob.Régen zeneiskolában dobolni szerettem volna,de túl sokba került volna venni egyet otthon is gyakorolni.Utána a gitárra gondoltunk,de azt nem tudott kölcsönözni a zeneiskola.Így trombitálást kezdtem el tanulni.
2022. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Van. Itt lóg a falamon.
2022. júl. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan zongorázni tudok, de az álomhangszerem nincs meg, ami a Korg M1 szintetizátor. Sajnos kevés esély van rá, hogy valaha is lesz egy, ezert valószínüleg álom is marad.:/
2022. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 veterán vas ***** válasza:
100%

Nekem kettő ilyen álmom is van.

Jó lenne megtanulni Theremin-en és HANG-on is játszani.

2022. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
5 évig hegedültem, de gondolkodtam közben a csellón, a fuvolán, a klarinéton és a dobon. De már nincs rá időm, más elfoglaltságom van zene helyett.
2022. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 segitseg ***** válasza:
100%
Egy igazi kalsszikus; gitár. Évekkel ezelőtt vettem, de mindig csak egy álom, hogy megtanuljak rajta játszani, és nem is ismerek olyan embert, aki meg tudna tanítani:(
2022. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
30 eve játszom gitáron, több zenekarban, több száz koncerttel a hátam mögött. Titkos álmom, hogy egyszer megtanulok végre gitározni rendesen...
2022. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ZorPrime ***** válasza:
100%
Villanygitár, egyértelmű. Anno belekezdtem, manuálisan ügyes voltam állítólag, de lusta voltam az elmélethez, így lettem dobos :P
2023. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!