Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc zenéd és miért?

Mi a kedvenc zenéd és miért?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Lou Reed - Perfect day


Trainspotting filmzenéje, ez szól mikor a főszereplű túladagolja magát...

Hasonló a sztori bár nekem LSD -marihuána- varázsgomba trip, teljesen elment az eszem, van egy emléképem ahogyan a rendőrök és mentősök elől próbálok elmenekülni meztelenül egy székesfehérvári parkban, közvettlen mielőtt 2hét zártosztályra kerültem... lehetne életem legrosszabb emléke is, de igazából top10-es a sztory...

Azóta tisztes felnőtt emberré váltam de szívesen gondolok vissza a halucinogén kalandokra :D

2022. júl. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és közben ez szólt a fejhallgatómban ami az egyettlen egy viseletem volt fényes nappal. Székesfehérvár romkertnél, de ki rudja mikor lettem meztelen, egyes állítások szerint már a Kelemen Béla utcából úgy indultam el.
2022. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen egy kedvenc zeném. Most éppen a The Animals - House Of the rising Sun, de egyébként naponta változik.
2022. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek kedvenc zenéim mert azzok a kedvenceim amiket szivesen hallgattok. Pomtosan 1 nagy kedvenc nincs
2022. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz kérdés, iszonyú sok kedvencem van,

De talán leszűkítem 3 legkedvencebbre.

System of a down - aerials

Tom Jones -sex bomb

Deep forest - sweet lullaby

2022. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Nincs egyetlen kedvenc zeném, ahogy előadóm sem. Sok előadótól van kedvencem (pl Lady Gaga, Britney, Rihanna, Miley Cyrus), de nincs olyan dal, amire azt mondom hogy csak az a kedvencem.
2022. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Ed Sheeran- Galway Girl


egyszer amikor mentünk meccsre akkor nagyon sokat halgattuk és így jó emlékhez tudom kapcsolni

(a buszban is már sötét volt meg égett a kék fény szóval így alapból tök vibeos volt szerintem)

2022. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jelenleg Harry Styles - the bullets

Ez szólt miközben elvettem a csajom szüzességét.

2022. júl. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Most Why Don't We-How do you love somebody


A bandát már alapból nagyon imádom, de ez a számuk szerintem odabasz😃

Jó a hangzása, jól osztották ki a részeket, egyszerűen odáig vagyok érte!

2022. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Little big - Moustache

Most ez nekem és kislányomnak a kedvencünk, minden reggel ezt hallgatjuk a napközibe menet

2022. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!