Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy jutott el a Tankcsapda a...

Hogy jutott el a Tankcsapda a Legjobb méregtől a BAZ+-ig?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy TCS rajongó, de komolyan szégyen hogy idáig süllyedt egy ilyen ikonikus és meghatározó magyar rockzenekar.
2022. júl. 16. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Elindultak a gödör aljáról, és még lejjebb ásták magukat.
2022. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eladták a lelküket is.
2022. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Pfff szerintem meg nem kell magunkat mindig komolyan venni. De az is igaz, hogy ha valaki csak zenélésből él, akkor a pénz az úr.
2022. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell magunkat komolyan venni, nézd meg pl a punkokat, nem a komolyságukról híresek. De az elveikből nem adnak. (Már aki igazi punk, van aki azt hiszi hogy csak ivás meg balhé a lényege, és egyik nap komcsi, másik nap náci, de punknak hívja magát 😂😂)

A molcsapda ugyanolyan lázadó volt annó, mint pl Nagy Feró

Aztán mi lett belőlük, undorító... Kiderült hogy a lázadozás is csak marketingfogás volt :)

Hogy egy klasszikust idézzek: Mindenki tetű!

2022. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Három okból: pénz, pénz, pénz.
2022. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én rap ben mozgok, de mára már sok itthon legendás arcról vagy együttesről derült ki, hogy nem fasza csávók, csak úgy csináltak.


Amint elérhető lett ez a mai internetes zenei éra, a legtöbben eladták magukat és kábé szembeköpték a régi munkásságukat.


Ezek szerint addig könnyű volt a kemény, becsületes faszagyereket játszani amíg nem is volt más lehetőség, amint lett, hát ez lett.

2022. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!