Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A zenészek, énekesek hogy nem...

A zenészek, énekesek hogy nem unják meg a saját zenéiket?

Figyelt kérdés
Valahol fura kerdes tudom, azt is, hogy ebbol elnek, de en pl. Megunom egy ido utan, ha sokat hallgatom, ok meg 1000x eleneklik, vagy ok is unjak egy ido utan?
2022. júl. 28. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ezen már én is gondolkoztam.
2022. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Huh, én biztos megunnám...
2022. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy nem unják? De abból élnek.
2022. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt rotálják a műsort, időről-időre elhagynak dalokat, vagy elővesznek más nótákat. A másik megoldás, hogy változtatnak a hangszerelésen, variálják a tempót, szóval ugyanazt a dalt adják elő, de mégis figyelniük kell, hogy ne rutinból menjen századszorra is.
2022. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Kivéve a Playbackos "Gyerekek", akik a felkapott listát uralják a YouTube-on, GWM-el az élen.
2022. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Bizony néha megunjuk, de mindig írunk új dalokat, meg variáljuk a régieket. Bekerül egy szóló, egy új sound stb.


Magát az élő zenélést azért nem lehet megunni, mert eleve mindig egy kicsit más még ugyanaz a dal is, mindig változik a kémia a zenekarban, és mindig más a helyszín és a közönség is.


Játszani egyfajta flow-élmény, és ez sosem válik lélekölő robottá.


Más, amikor egy nagy, nemzetközi popprodukcióban mikroszinten kidolgozott show van, mindent gépek vezérelnek, és nem lehet eltérni az előre megírt és begyakorolt programtól egy icipicit sem. Alkalmazott zenészként ilyenből nyomni ötven alkalmat egy turnén tényleg zsibbasztó lehet. De az is véget ér egyszer.

2022. júl. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleve rossz a kérdés. Igenis megunják.
2022. aug. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!