Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudok otthon felvenni...

Hogyan tudok otthon felvenni saját magam által játszott zenét?

Figyelt kérdés
Milyen programmal tudom jó minőségben felvenni, és vágni azt amit az elektromos gitáromon, és elektromos dobomon játszok fel? A cubase-t ajánlották nekem, de az nem engedi hogy felvegyek, mert alaplapra integrált hangkártya van csak a gépemben. Milyen hangkártyát ajánlotok? Eddig audacityvel próbálkoztam, de nem valami jó zeneszerkesztő program, és nem tudom miért de ha az erősítőből dugom be a gitárt a gépbe, akkor valami eszméletlen zajt vesz fel és nagyon halk maga a gitár. Kezdő vagyok a stúdiózásban, és nincsenek millióim erre, szóval valami viszonylag olcsó (50 000 forint alatti) megoldást várnék. köszönöm!

2016. febr. 16. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld a Sony Vegas Pro-t. :) Nekem am. jó az audacity.
2016. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem valamiért elcsúsznak a hangsávok, és olyan mintha a dobot fél/1 ütemmel később játszanám pedig miközben játszom teljesen jó. Csúsztatni meg valamiért nem tudom a sávokat. :/ A háttérzajt a gitárból hogyan oldhatnám meg?
2016. febr. 16. 18:23
 3/5 A kérdező kommentje:
A vegas am nem videószerkesztő? Én valami olyasmi programot keresnék ami a garage bandhez hasonló, csak pc-re
2016. febr. 16. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak a sony vegast vágom, régen használtam, igaz én tényleg a koncertfelvételeket vágtam meg vele meg ilyesmi, de egy ismerősöm azt használta zenéket felvenni. Nekem működik az audacity, nem csúszik, de én nem is dobolok mondjuk (gitár+ének), so nem tudom, próbáld ki a sony vegast mert tényleg nem emlékszem már milyen opciók vanak benne, aztán kiderül, ncore-on fent van :D
2016. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

USB-s hangkártyából ezeket érdemes megnézni 50.000 forint alatt:


[link]


[link]


A Focusrite ellen szól, hogy nincs digitális csatlakozó, MIDI interfészként nem működik. Szerkesztő programot minden hangkártyához mellékelnek, de általában a legkisebb tudású alapverziót.

2016. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!