Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedvenc zenés műfajod? Válaszo...

Kedvenc zenés műfajod? Válaszodat indokold!

Figyelt kérdés

2022. aug. 5. 17:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
85%
Klasszikus zene, mivel azt tanulok :)
2022. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

new wave - Ez volt a fiatalságom.

Alternatív - A Fekete lyukas éveim alatt fertőződtem meg vele

2022. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Alternatív irányzatok (Björk, Radiohead, My Bloody Valentine, stb.). Már kisgyerek korom óta hallgatok könnyűzenét és egy fokozatos érési folyamat eredményeként már 15 éves korom környékén magam mögött hagytam a bugyuta rádiós zenéket és inkább a Music TV alternatív műsorai felé vettem az irányt, később pedig a mára már ikonikussá vált német Viva Zwei zenéit szívtam magamba.
2022. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Rock, mert a könnyűzenén belül az a legigényesebb, és mert bármilyen érzelmet ki lehet vele fejezni.
2022. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hardstyle, mert néhány éve véletlenül megtaláltam, és azóta imádom, egy zenei stílus sem fogott meg ezelőtt soha ennyire, mint ez :)
2022. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tom Benko ***** válasza:
100%
Heavy metal főleg, minden irányzatával. Ezen kívül meg bármi más, ami igényes, értelmes és időtálló. Indok? Mert élvezem. Érzelmi állapotra racionális indoklás nincs.
2022. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rock, metál. Mert ez az én zenei nyelvem, ebben találom meg magam, ez szól hozzám, ennek érzem a finomságait. Alig tud lekötni olyan zene, amiben nincs gitár. Kölyökkoromban az osztálytársaim hatására hallgattam mást is, de az mind elpazarolt időnek bizonyult.
2022. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szimfonikus és power metál - mert energikus, feldob, ha ilyet hallgatok.
2022. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Punk, maga a szubkultúra és a történelmük miatt is, de főleg a pörgős zene, kemény, tartalmas szövegek. A koncertek meg az otthonom, még akkor is ha fogalmam sincs milyen banda játszik 😆
2022. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Metál, rock, skinhead, és a régebbi punk zenét is szeretem, szüleim hallgatták mindig ezeket, úgyhogy ez bennem maradt, szeretem hogy pörgős, mindig jobb kedvre derít, és csodálom hogy milyen energia és élet van ezekben a zenékben. :)
2022. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!