Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Spotify Deezer vagy Tidal ?

Spotify Deezer vagy Tidal ?

Figyelt kérdés

Ti melyiket használjátok?

Én használtam a Spotifyt 3 hónapig de áttértem Tidal HiFi re a jobb minőség miatt és még olcsóbb is (1499ft/hó)



2022. aug. 6. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 pontosítanék, partybox 310, nem 510
2023. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#10 Hát ha 30 és 60 fps között nem veszed észre a különbséget akkor menj el szemészhez. Egy egészséges szemű ember 80-120 hertzet simán képes látni... a 240es monitor pedig nyilván parasztvakítás.
2023. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem azt értettem, hogy hangerőben tud szólni, hanem, hogy minőségben. Nyilván a mai túl basszusozott zenékhez vannak kitalálva, vagy fordítva, hogy a zene van a hangszóróhoz kitalálva. Ha meghallgatsz egy 1990 előtt készült klasszikusabbnak nevezhető rock vagy blues vagy disco, bánom is én, dalt, nem fog olyan jól szólni rajta. Fordítva viszont szinte minden esetben működik a dolog. A mai zenék jól szólnak a régi rendszereken is. Az meg, hogy nem sztereó és ennek a mellékhatásai, azt nem is részletezem.
2023. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!