Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik műfaj jobb? Death...

Melyik műfaj jobb? Death metál vagy Black metál?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
fekete fém
2022. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Black metál
2022. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
nigga ötvözet
2022. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Black Death..
2022. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem egy szűk látókörű majom, akkor vagy minden szubzsánerben képes megtalálni a zenei értéket, vagy legalább felismerni, hogy nincs értelme objektív módon összehasonlítgatni őket, mert más hatás, más témakör megragadása a céljuk. Én jobban szeretem a black metált, de a death metál ettől még nem lesz kevesebb, még csak rosszabb se, csak fogékonyabb vagyok az előbbire.
2022. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint a black metál közelebb áll hozzám. Szeretem benne az atmoszferikusságot, a punk ethoszt, meg hogy az alapvető stíluselemei mekkora teret engednek kísérletezésre/műfajötvözésre. Meg úgy nagy általánosságban preferálom a BM-os stíluselemeket a DM-osokhoz képest (pl. shrieking vs death-growl).
2022. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira sok extrém metált nem hallgatok, de a kettőből nekem inkább a DM. Nyilván ez teljesen szubjektív, csak azért írom le, mert eddig mindenki a BM-et írta :).
2022. aug. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Salx Narval ***** válasza:
44%
Én hajlamos vagyok párhuzamot vonni, teszem ezt azért mert nem igazán érzem a különbséget és a két stílus határait. A klasszikus dallamosabb Rocckot kedvelem nyilván ez az oka, hogy érdemi különbséget nem hallok, nekem mindegyik sok egy kicsit de azért találok köztük nekem való nótákat is itt-ott.:D
2022. aug. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tom Benko ***** válasza:
100%
Doom. :) Amúgy mindegy, melyik, a minőség számít.
2022. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a death, de a black-ből is vannak jók.


Ja, a doom valóban király, és megjegyezném, hogy van death-doom és black-doom is.

2022. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!