Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyibe kerül egy Billie...

Mennyibe kerül egy Billie Eilish koncert?

Figyelt kérdés

Nem találok infót.

Csak hogy kb tudjak tervezni, ha Magyarországra jön.



2022. aug. 8. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Petra Frey-el közösen fog fellépni.
2022. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szervezőként, vagy a jegyárra vagy kíváncsi?
2022. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

20 ezer forint felett lehet készülni. Bár attól is függ, hogy addig milyenek lesznek az árak az országban. (Ezen felül persze az esetleges utazás vagy akár szállás még plusz költség)



Példa: idei sportarénás Nightwish koncert 18-22 ezer, Eros Ramazotti jövőre 17-22 ezer már most.

A Groupama Arénában nem rég volt Iron Maiden, talán 20 ezernél olcsóbb nem volt (de lehet tévedek, nem voltam ott)

Budapest Park vagy Barba Negra oldalán is lehet nézelődni, hogy mennyit kérnek a nemzetközi fellépők koncertjeiért. 5 ezer alatt ma már nagyon-nagyon early bird se jellemző, 10-15 a tipikus, már a magyar előadók is 4000-től felfelé.


Billie Eilish jegyek Japánban 19000 jentől kezdődnek, Új Zélandon 136 (új-zélandi?) dollárért találtam. Ez forintban 35000 felett van most, de nem ezt kellene kiindulási alapnak venni.

2022. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Barba Negra, Budapest Park szinte mindig olcsóbb az Arénánál. Harry Styles 20-35 között volt kb, szerintem az a kategória.
2022. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tízmilliókba. De ha csak egy jegyet akarsz venni, azt 20-40 ezer között megúszod.
2022. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon gyorsak voltatok. :-)
2022. aug. 8. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!