Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nincs Magyarországon...

Miért nincs Magyarországon olyan rádióadó, ami metálzenét játszik?

Figyelt kérdés

2022. aug. 12. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Alapíts egyet, ha hiányod van belőle. Talán azért nincs, mert a metálzene, egy rétegzene, amire csak igen kevesen kíváncsiak.
2022. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Rétegzene, így egy ilyen rádió nem termelne egy ekkora országban annyi pénzt, hogy értelme legyen fenntartani vagy, hogy bizonyos idő után egyáltalán kivitelezhető legyen. Még a metál zene kedvelőkre sem feltétlenül lehet alapozni, hiszen akik megszokták, hogy spotify-n meg youtube-on mindig azt hallgatják, amit éppen akarnak, nem fogják ezt eldobni egy-egy harmadik fél által összeállított, megadott időben futó válogatásért.
2022. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Mert nincs az az üzleti terv és műsorstruktúra, ami alapján életképes volna. Gondolod, nem volt még metálrajongó, befektető,akinek eszébe jutott volna? Kevés a metálrajongó, metált nem lehet sokáig hallgatni, mert belefárad az ember. Aztán meg jönne a hőbörgés, hogy miért van a csonkolós blackmetál kitiltva a médiából, annak miért nincs rádiója?
2022. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

"metált nem lehet sokáig hallgatni, mert belefárad az ember."


Ez azért hatalmas baromság. Én hallgatok mindenfélét, de azért ha tényleg minőséget akarok, akkor a metált szedem elő, illetve ha hosszabb utazásra, útra megyek, akkor sem egy rihanna albumot teszek be.


Pont nemrég jegyeztem meg egy új rock rádiónál, hogy semmi értelme, mert az eddigiek is kifüstöltek, ráadásul mindig az a vége hogy egyre populárisabbat játszanak, a metál kedvelők meg nem fognak bon jovit meg ac/dc féle szarságokat hallgatni.

2022. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

4: már bocs, de nem baromság. szerintem meg ha minőségi zenét akar az ember, meghallgat egy jó lemezt, és hagyja leülepedni az élményt.

Nem hallgatok mindenfélét, 99%-ban rockot és metált, úgyhogy elkötelezett rajongóként mondom, két óránál tovább nem tudom hallgatni, ha tényleg odafigyelek rá. Annyira intenzív, annyira leköti minden vegyértékemet (pont ezért a kedvencem minden műfaj közül), hogy utána pihennem kell. Ha háttérzajnak megy, lehalkítva, akkor persze jöhet több is, és tudom, hogy a kereskedelmi rádiók úgy működnek, hogy háttérzajt szolgálatnak, de akkor meg minek metálrádió, ha úgysem figyelsz rá, mi megy benne?

2022. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tom Benko ***** válasza:
85%
Én mondjuk szívesen hallgatnám, de a rádiót fenn is kell tartani. Ehhez hirdetők kellenek, azt meg nehéz ilyen stílushoz találni. különösen, hogy a metálosok a legtöbb hirdetett termék iránt nem érdeklődnek. És ráadásul ezek a leginkább bevételt hozók. Legfeljebb streaming formátumban működőképes, de akkor is kell valami plusz, amit hozzá tudsz adni, ami miatt érdemes hallgatni.
2022. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Ki hallgat 2022-ben rádiót, de komolyan?
2022. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is ez fogalmazódott meg a rétegzene érven túl...
2022. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tom Benko ***** válasza:
47%
@7: Én, munka közben.
2022. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobb a saját playlist reklámok és sz.r számok nélkül?
2022. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!