Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a jobb énekes? Kirsti...

Ki a jobb énekes? Kirsti Sparboe vagy John Lennon?

Figyelt kérdés

2022. aug. 12. 11:37
A kérdező szavazást indított:
John Lennon
Kirsti Sparboe
4 szavazat
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdv, ismét. A kedvenced Toto Cutugno.
2022. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van jelentve, évek óta itt az oldalon, minden nap, én emiatt nézegetem már kevésbé a szórakozás részleget, mert unalmas a sok kitalált kérdése között keresgélni a valódi kérdéseket.
2022. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájön mindenki és egy idő után annyira le lesz fosikálva (most is le van, de akkor még jobban le lesz) a szentem, h a kutya se fog neki gombot nyomogatni. Jelenleg is pár ember nyom rá, ők is KIZÁRÓLAG csak a szavazási pontok miatt. Le is kell húzni! 🤣 Szerencsétlen azt hiszi hozzáad vmit az itteni dolgokhoz, de csak 2 másodpercnyi álfigyelmet produkál magának. Engem szórakoztat az ilyen fajta teljes képzavar 🤣 Kár kevésbé feljönnöd miatta, mert naponta többször az arcunkba tolja, milyen is a szánalmas létezés, amitől annyira messzebb áll egy normális emberi élet h bármi egyéb gondod, problémád lenne, már mosolyogva áldod is az eget h nem ezen a szinten létezel 🤣🤣🤣
2022. aug. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig megéri jelenteni, mivel nem mindegy hogy eléri a 4-5. szintet és 15-30 percenként írhat ki kérdést, vagy tiltás után újra 1. szintről kezdi és csak 2 óránként írhat ki kérdést.

Ha már most is zavar az állandó spamkérdések kerülgetése, nem szeretnéd átélni hogy egy ilyen nyomoronc egész nap itt üljön és 15 percenként (vagy több fiókból párhuzamosan még gyakrabban) küldje befelé a kretén kérdéseit - ha már véglegesen kitiltani nem lehet.

2022. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!