Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahriahat melyik korosztaly...

Azahriahat melyik korosztaly hallgatja? 30 felett ciki elmenni egy koncertjere?

Figyelt kérdés
Sosem voltam, nem tudom, mi a celkozonseg, nem szivesen lennek csupa tizeneves kozott, de a zenei tetszenek.
2022. aug. 12. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Azok hallgatják, akik olyan értelmi szinten vannak, mint a toi toi wc mögé vitt lány :D
2022. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg tizenévesek lesznek ott döntő többségben. Ettől még ha szereted a zenéjét én elmennék a helyedben, ne az érdekeljen hogy más szerint gáz-e.
2022. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Azariah minden korosztályban kringya. A zene, a szöveg, minden.
2022. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
47 vagyok, miért lenne ciki ha kedvelem és ezért ott voltam. Inkább ezen mint Majka, byAlex és a többi tehetségtelenül nagy bohóc.
2023. jan. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
68%
Egy tavalyi koncerten voltam, mindenféle korosztály volt, én tini vagyok, de barátnőm apukája is ott volt aki 40 felett van néhány évvel. Arra készülj fel, ha menni akarsz hogy csúnyán beszél, anya a mai napig emlegeti, hogy minden 2. szava káromkodás volt :D Bár gondolom ezt te is tudod, meg a dalszövegeiben is van egy-két kritikus mondat vagy szó.
2023. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!