Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hánykor álljak oda a fő...

Hánykor álljak oda a fő színpadhoz Szigeten, ha első sorban akarok állni estére?

Figyelt kérdés
Napijegyem van hétfőre (15.08), és az Arctic Monkeys koncerten nagyon szeretnék elöl állni. Neten láttam, hogy azért 6ra nincs értelme oda menni, de gondolom délre már jó lenne ott lenni. Mégis tudni akarom mit mondanak azok, akik esetleg voltak ilyen helyzetben, vagy akik eddig voltak szigeten mit láttak? Mikor állnak oda az első emberek? Nagyon örülnék a hasznos válaszoknak és előre köszönöm mindenkinek!

2022. aug. 12. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez azért nagyban függ, hogy mikor kezdődik. Pl ha délután 2-kor, akkor 1/4 3-kor már nem nagyon lesz első soros helyed.
2022. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy technikai jellegű kérdés: aki délben odaáll az első sorba egy 9kor kezdődő koncertért, az mit csinál, ha vécére kell mennie? Mert ha kimész a budira 8-kor, mert már fél 1 óta feszít, akkor elfoglalják a jó helyet mások. Akkor inkább odakakiltok a korlát mellé?
2022. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. Az első koncert tudtommal 4kor lesz, és arra is elmennék, tehát nyilván előtte érkezek, de ugye nem tudom mikor.
2022. aug. 12. 21:21
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Már voltam koncerteken és úgy oldom meg, hogy aznap nem iszok nagyon semmit. Egyszer sem volt bajom így a wcvel. De ha most mégis lesz, akkor lesz kinek helyet foglalni nekem. Wc egyáltalán nem probléma. Inkább az, hogy a nap végére semmit nem érzek a lábaimból.
2022. aug. 12. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem probléma, fesztivál esetén meg vihetsz magaddal folyadékot is, azért sem kell rohangálni.

Rutinos koncertező meg kibírja simán, elvégre megéri az első sorból élvezni, én még soha nem jártam még úgy hogy wc miatt csúsztam volna le első sorról.

Kérdésre válaszolva.

Előtte minimum másfél-2 órával érdemes ott lenni, de ha nagyon népszerű előadóról van szó akkor max. 2. sorral érdemes számolni.

2022. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Ja, nyáron ivás nélkül egész nap.


Praktikus. :) na majd utánanézek hogy mi fán terem ez az artic monkeys

2022. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2018-ba amikor legutóbb volt Artic, akkor már 4 órakor le volt foglalva az első pár sor. Koncert előtt egy órával már szinte tele van nézőtér. Utána meg onnan se ki se be. Azért vannak hardcore fanok akik elég agresszívan védik a helyüket
2022. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, sikerült első sorban állni? :)
2022. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. bocsi, elég későn válaszolok, jó ideje nem néztem ide be. Egy órával később indultunk a tervezettnél, mégis már ilyen fél 2 körül ott álltunk a szalagnál. fél 3kor mindenki futott előre az első sorért. Második sorba kerültünk, de a lehető legközelebb a színpad közepéhez, szóval teljesen elégedett is voltam. Életem egyik legszebb napja volt!
2022. szept. 17. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!