Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A38 hajón mennyire ellenőrzik...

A38 hajón mennyire ellenőrzik hogy elmúltál-e 18?

Figyelt kérdés

Pár haverral szeretnénk még augusztus folyamán elmenni egy koncertre. A koncertre kifejezett korhatár nincs, így gondolom az érvényes ami a házirendben van. Elvileg 10-18 éves korig kellene nagykorú kísérő. Mind 16-7 évesek vagyunk, egyszerűen nincs olyan ismerősünk aki elmúlt 18 és eljönne mert nem hallgatja senki akit ismerünk az adott előadót. Ha nem nézünk ki 10 évesnek, és reálisan hihető hogy elmúltunk 18 akkor van esély rá hogy nem kérnek személyit? Még egyikünk sem volt itt, nem tudjuk mennyire veszik komolyan mert pl Budapest Parkban még ha elkérik is a nyilatkozatot akkor is csak bedobják a többi közé, bármilyen hamis információt is ráírhatnál.

Illetve ha nem engednek be személyi nélkül akkor mennyi esélyünk lesz találni ott valakit aki elmúlt 18 és azt mondja a bejáratnál hogy ő a kísérőnk? Máshol ez simán megoldható de ugye nem olyan nagy létszámú az A38 ha jól tudom, illetve kicsit sem biztos hogy teltházas lesz a koncert.



2022. aug. 14. 21:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve még olvastam hogyha az adott rendezvény tovább tart mint 22 óra akkor be sem engednek. Na most amire mi mennénk koncert ott ez egyáltalán nincs feltüntetve, csak a kezdés. Plusz azt írják hogy 22 óra után nem tartózkodhat kiskorú a hajón. Ha már egyszer bejutunk akkor van esély arra hogy bent bárki ellenőrizze ezt és ki legyünk dobva?
2022. aug. 14. 21:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ellenőrzik.
2022. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen
2022. aug. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát voltam jó párszor, és semmit sem ellenőriznek, még a táskát sem. Nem zavar amúgy, tartsák meg jó szokásukat. :D
2022. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!