Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért szereti Majkát,amikor se énekhangja se hangszeres tudása sincs?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő folyik a csapból is.
2022. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de igazad van.
2022. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Jó a dumája.
2022. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Én csak 1-2 számát ismerem, de azoknak jó a szövege.

Egyébként egy ilyen rapes-hip-hopos embernek mióta kellene énekhang vagy hangszeres tudás? Ez nem az a műfaj.

2022. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert kiszavazáson legyőzte a ....


Hát a phaszom tudja már kit, épp CS-ztem, csak valaki azt nézte a háttérben.

2022. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem szeretem Majkát, de el kell ismerni, hogy ügyesen kihasználta a szennymédia nyújtotta lehetőségeket. Persze ehhez kellett egy zsigeri gátlástalanság és egy állandó örökmozgó, pörgö habitus, és lássuk be egyébként nem egy hülyegyerek. Ennek köszönhetően mindent képes volt elvállalni, közben ötletelni, új projektekbe kezdeni. A megkereett pénzét nem b@szta el, nem drogozta el, hanem befektette saját projektekbe. Jól kihasználta a félművelt megmondóemberekre istenként tekintő magyar fiatalság előtti népszerűségét és erre profi előadói karriert tudott építeni. Bár valós zenei képzettsége és tudása valószínúleg nincs, de amit csinál azt legalább jól csinálja. Most az, hogy ez kinek tetszik már más kérdés.
2022. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3


Én még egy jó dumát nem hallottam tőle, se egy szellemes megjegyzést, sem valami okosat... Az az ember a felkapaszkodott, kivakart proli díszpéldánya.

2022. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!