Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed erről a számról?

Mi a véleményed erről a számról?

Figyelt kérdés
Főleg 0:33-tól, kíváncsi vagyok ki mit gondol magáról a számról, a vizuális dolgokról stb.

2022. aug. 18. 14:11
A kérdező szavazást indított:
Imádom
Tetszik
Elmegy
Rossz
Túl sok az egész
12 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
2022. aug. 18. 14:11
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hallgatható, nekem tetszik. De én klip nélkül szoktam zenét hallgatni.
2022. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Borzasztó.
2022. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fülbemászó refrén, hallgatható, minőségi, elmegy, de nem az én stílusom. Polgárpukkasztó klipp, legalábbis a szándék az biztosan megvolt, de bajom az nincs vele.
2022. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
A zene nagyon jó meg minden, de az egész csak arról szól, hogy a niggák is elhetnek búzák, ami nem tudom... eddig csak fehérek lehettek homoszexuálisok, vagy mi? Szóval a klipnek nincs értelme, a szöveg is unalmas, de zeneileg top. Nálam félrement és túltolták. De értem mit akartak megmutatni... hogy ha niki minaj félék segg és csöcsparádét raknak képernyőre, akkor ne legyen sértő az se, ha kigyúrt férfiak vonaglanak. Szerintem meg egyik se való youtube-ra. Ez nem az ingerküszöb tágításáról szól, hanem szimplán csak prosztó és igénytelen. 👎👎👎
2022. aug. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A zenei alap tetszik, bár alapvetően nem kedvelem a trap műfajt.

A videóklip is jó, tetszik, hogy nem a szokásos nemistudommi, szeretem a kicsapongó klipeket (itt ezt most a meztelen férfiakra értem, mivel ez inkább az ellenkező nemre jellemző zenék videóklipjeiben).

Nyilván valamivel figyelmet kell felkelteni, mivel a mondanivalót elrapelhetné képianyag nélkül is. Ha meg már van klip, akkor legyen valami botrányos a vásznon, ami miatt a néző minimálisan elcsodálkozhat, ami a megszokottól eltérő, az ingerküszöbén túllő.

És valóban, itt tényleg nem az ingerküszöb-tágításról van szó, mert az már mindenkinek ki van tolva a végletekig, főleg, hogy mostanság mindenki rá van kattanva a horrorfilmekre.

De gondolom ugyanez volt a célja anno Michel Jackson-nak is (mivel az ő klipjei is eléggé elborzasztók tudnak lenni), Katy Perry-nek, Eminem-nek stb.

2022. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!